Akp sizce nasıl bir parti?

bu partinin felsefesi nedir anlayabilen var mı ,benim anladığım ciddi anlamda söylüyorum abartı değil..eşi dostu kalkındırma ve atatürkü yok etme partisi

Güncellemeler:
hangi meshepten olursanız olun bu ülke ileri gelen cemaatlerden değilseniz devlet kurumlarının yöneticilik pozisyonlarında olamazsınız kadrolaşma almış başını gidiyor,cahil takım ülke yönetiyor ..son 10 yılda borç 220 milyar$ dan 600milyar$ a çıktı..sonrada kriz olmuyormuş olmaz tabi sürekli kradi alırsan seninde borcun olmaz taki alıcaklılar kapına dayanana kadar..

0|0
10|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• millet iyi açıklamış, ben şu Türkiyeye islami rejim, baskı getirme amaçları olduğuna da inanmıyorum yapsalar şu an şu dakika yaparlar yarın bu kapıdan çarşaflı çıkmak zorunda kalırım belki de canımı korumak için, kimse de çıkıp napıyorsun arkadaş diyemez korkusundan.Ama hep tekrarlanan bir söz vardır ya bence o doğru ne akdar alışılmış da olsa.Hep amerikanın oyunları bunlar! Yahudiler ve planları diyorum,yüzyılların savaşı bu.Şu an zaten ekonomik açıdan onların elinde birçok şey, yarın öbür gün bizim ülkemizi de almak için plan yapmaktalar.Akp ve tayyipse birer kukladan başka bir şey değil, işini iyi yapan bir kukladan...

2|1
    1|0
  • ıktıdara gelen en sacma ve gereksız partii.. sömürgeden ibaret ! en onemlısıde mıllı degerlerden eser bırakmayacak bu gıdısle..

3|1
    2|0
  • valla sen ne güzel açıklamışsın. eşi dostu kalkındırabilirler ama atatürkü yok edemezler bunlara güçleri asla yetmez. amerikanın kuyruğu da göbek adı bu partinin bence :)

3|0
    1|0
  • ya şöyle bi baktımda herkes AKP nin ne oldugunun farkında bu partiye bu kadar oyu kim veriyor?

ben AKP den nefret ediyorum kendimi bildim bileli Recep Tayyip Erdogan basbakan oldugunda çocuktum ve o gün hüngür hüngür ağlamıstım şimdi neden agladıgımı daha iyi anlıyorum

Türkiyede adam gibi parti varmı yok dogru ama AKP den beter bi partide yok.

0|1
    1|0
  • ananı da al git partisi

5|1
    2|1
  • dediğin gibi Atatürk ü yok etme patisi

3|0
    1|0
  • sana kesinlikle katılıyorum :)

ama Türkiye'de de insan kime oy verecegini şaşırıyor adam gibi parti yokki

hepsinin köküne kibrit suyu :D

1|0
    1|0
  • padişahlık gibi parti.demokrasiden eser kalmayacak bu gidişle.

2|0
    1|1
  • Akp'ye inanmıyorum ama bir Bülent Arınç kafası var.

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 6

• zihniyet bellidir. partiye doluşup cep dolduranlardan. geri kalan takiyyedir, maskedir vb. zihniyet bakidir, parti bazen sağa bazen sola bazen yeşile bazen sarıya ya da kızıla kayar ama zihniyet bellidir.

6|2
    2|0
  • Basiretsizlik abidesi.

4|0
    1|1
  • Karartan ampul

4|1
    1|0
  • Maşa olduğunun farkındalığını taşımayan paşa gönüllü dangozların mekanı

5|0
    1|1
  • geri kafalı, yobaz...

3|0
    1|0
  • Keske Kemal kilicdaroglu basbakan olsaydida milleti bir güzel sömürseydi.

Lan utanin.Bu ülkede huzur varmi var.Daha ne?Sizin gibi beyinsizleri anlayamiyorum.Sakin bana huzur falan yok demeyin.Atatürk zaten yok olmus siz neyin pesindesiniz.Bunlarin hepsi Ismet inonu nun uydurmalari.Hepinizin beyni yikanmis.Atatürk ümüzü dogru tanimaya calisin.

Bir DHP li olarak söylüyorum.DHP(Devrimci halk partisi)

0|0
    6|3
    • senin gibi devrimcinin anladın onu

• Birde buradan yazarak ulke kurtarilmaz.

Siyaset bilimleri son sinif ogrencisiyim.

• hayallerin güzelmiş :D

Yükleniyor...