10 kasım denilince ne anlıyorsunuz?

on kasım saat 09:05 tüm Türkiye ATA sının iyi olduğu haberini bekleriken acı bir ses ve haykırıs ATA öldü vefat etti ve ogünden beri ülkenin üzerine karabulutlar çöktü işte siz bu günden ne anlıyorsunuz ne buluyorsunuz

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• benim için normal bir günden farkı yok. Şundan dolayı yok sağolsun insanlar Atatürku öyle bir dereceye getirdiler ki tamam atamiz, zekasiyla düşünüsü ile yaptıkları ile gerçekten başarılı bir kişi. Ama nerede fevzi çakmak, ali fuat cebesoy, kazım karabekir,rauf orbay... Nerede diğer kahramanlar. Fatih Sultan Mehmed,

yavuz sultan selim

3. Murad... Nerede...

atatürk olmasaydi biz olmazdık diyor bazıları

fatihler, yavuzlar olmasaydıda atatürk olmazdi.

atamızi seviyorum kimse yanlış anlamasın. Benim üzüldüğüm nokta tarihte onca kahramanin ne doğumu ne vefati hiç bilinmezken atatürkun bu kadar

göklere çıkarılması...

eminim kendisi de hayatta olsa bu kadarini istemezdi

1|0
    0|1
    • istemezdi ama arkadaşım o vahidettinler olmasa idi bugün inan ATATÜRK e gerek kalmazdı ama maalesef vahidettin işi böyle bırakmadı fatih te önemli fevzi cakmakta ali fuat cebesoyda ama biri vardı ki oda kimsenin cesaret edemeği işin başına geçti ama herkese söyledi bunu sadece ben yapmayacagım sizlerde yapın dedi ama tüm halkı ve milleti ona güvendi ona inandı ve oda halkına ihanet emtedi canı pahasına tüm yaşamını bizlere halkına gençlere adadı ,işte bu yüzden büyük bir adamdır ATATÜRK

• soran cok guzel yorumlamıssın kardesım tebrık ederım

• hayal00 eyvallah görevimiz bazı padişahlar hürremlerle mahidevranlarla diğer hurilerle halvet olurken o olmadı evlenmedi ülkesine adadı kendini

Kızlar Ne Diyor 3

• Ne anladığım değilde ne hissettiğimi söyliyeyim. Hani saat tam 09:05 olduğunda herkes susar tüm sesler kesilir ve saygı duruşunda durulur ya o an Atamızın bizi izlediğini derinden hissedebiliyorum. Gurur mu duyuyor kemikleri mi sızlıyor günümüz Türkiye'siyle tartışılır bi konu ama o an bizi izlediğinden eminim.

0|1
    0|1
  • Son 'adam'gibi adamı kaybettiğimiz gün.Nasıl hissedebilirim ki...

0|1
    0|1
  • dayatma günlerinden biri geldi çattı diyorum yine

0|0
    1|2

Erkekler Ne Diyor 5

• ne yazıkki türk milletinin ve ülkenin başı dik devlet onurlu millet politkasının son bulduğu nokta olmuştur daha sonra emperyalizm in ülkemiz topraklarına adeta bir şırınga gibi enjekte edilmiştir... öncesi ve sonrası çok farklı...

0|1
    0|1
  • 15 yılda cok yol kat etmıs olan Turk Cumhuriyetinin kat ettıgı yolları yavas yavas gerı sarmaya baslamasının gunudur.. Atam'ın topragı bol olsun.. bıze bıraktıgı mıras ıcın mınnettarız.. her ne kadar bızım ıcın hedefledıgı cızgıden cok uzakta olsak da.. onu haketmesek de..

0|0
    0|1
  • Yazılıcak çok şey var ben sadece +5 vermek için uğradım ..

0|1
    0|2
  • Atatürk'ün aslında saat 09:05''te ölmediğini bilmeniz gerekiyor.Artık bunu öğrenin ya.

0|0
    0|1
  • diğer günlerden hiç farkı yok.

0|0
    5|4
    • o - verenlere soruyorum, mademki demokratik bir ülkeyiz, düşünce ve fikir özgürlüğü var o halde ne diye - veriyorsunuz? belki ben türk değilim. sizin gibi insanlar herkes özgürdür derler ama arkadanda yapmadıklarını bırakmazlar. sizler böyle oldugunuz sürece bu ülkede ne terör biter ne chaos

• dedıgım gıbı.. yıkanmıs bır beyin.. aldıgı oksıjene yazık..ısraf..

• hayal, dediğim gibi, atamız dediğiniz insanın hayatını bilmeyen cahil genclik. hiç birşey bilmeyen fakat bildiğini sanıp insanlara ön yargılı davranan genclik. bumu sizin atatürkcülük sisteminiz

Yükleniyor...