Avatar korra 4. sezonu izleyen varmı?

dizi bitti korra erkeleri alamadı giddi kızı kaptı el ele gittiler asamiile göz göze ne yaptılar öyle :)
bence makoda iki kızı kabul etmedi birinden birini o da gay başların ben bu işe

Güncellemeler:
@Deschain nerede kaldın sen ya tam istediğim cevabı verdin neyse artık
:))))))))))))

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• izlemedim

0|1
    0|0
    • avatar kaya bükücüler ateş bükücüler kunfuyla karışık
      bence izlemeilisin ama avatar ang den başla nayılacaksın çizgifilmdir ingilizcesini izle ingilizcen ilerlesin

• abonenim ben

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 4

• Çoook Severek Başlamıştım 1. Sezonunu Bitirdim 2. Sezonu Bulamadım Nereye Baksam Bulamadım :(

0|1
    0|0
  • Bence lezbiyen bir ilişki yok, tamamen arkadaşça millet abarttı...

0|1
    0|0
    • bende biliyorum tav oldum ya

• Eğer The Legend of Korra'yı yakından takip eden biri olsaydınız abartı olmadığını anlardınız. Korrasami (Korra-Asami) ilişkisi en başından beri hayranların istediği bir şeydi. Aynı şekilde The Last Airbender'da Zuko ve Katara istiyordu herkes fakat herkesin tahmin ettiği gibi bitti , Katara ile Aang evlendi. Korra'da , yapımcılar hayranlara istediğini vermek amacı ile 3. sezondan itibaren Korrasami ilişkisi üzerine yürümeye başladılar. Dikkatli izlediğin zaman , 3. ve 4. sezonda Korra ile Asami'nin yakınlaşmasını görebilirsin. Arkadaşca bir şey değil , her halinden belli. Bir arkadaşın sana güzel olmuşsun dese , kızarırmısın sen? Korra'nın erkekler ile anlaşamaması , saçını falanda kısa kestirmesi... Asami ile ilişkisinin temelleri sağlamdı yani. Zaten yapımcılar bile doğruladı , daha neyi itiraz ediyorsunuz. Girin bakın Avatar Wikia'dan Korra'nın profiline , ilişkiler kısmında eski erkek arkadaşı olarak Mako , Girlfriend olarak da Asami var.

• ben onun bir iki sezon izlemistm aonra bulamamistm devam ediyomu bttimj

0|1
    0|0
  • daha 4. sezona gelmedim

0|0
    0|0
Yükleniyor...