Ey ömer, yaralı aslan gibisin.. sıra dağlar misalisin.. kızına aglar gibisn.. bizim için aglar mısın?

bu ilahinin ismini bilen var mı

Güncellemeler:
internette bulamadım

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• onu bilmiyorum da benim favori ilahim bu:
    https://www.youtube.com/watch?v=nKQURTDhuY8

1|0
    0|0
    • Vatandasi olmasak guzel ulke diyecegim ama :(

• bir de ilahideki "Muhammed" yanlış telaffuz edilmiş. Zira Muhammed'deki h sesi ha harfi ile yazılıyor. Kalın okunuyor ama gırtlak patlatılmıyor. Bu ilahiyi okuyan eleman ha değil de hı harfini telaffuz eder gibi Muhammed demiş. Arap gibi okuyayım derken, beter etmiş bence. öyle değil mi @Drejevic. Mahreç işini sen daha iyi bilirsin...

• @spagetting sen ne yapıyon tatlı kız. ilahi paylaşımları olmasa, göremeyeceğiz seni :\

• Dns ayarlarını değiştir.

1|0
    0|0
  • Bulursan melodiyi banada gönder meraklandım doğrusu..

0|0
    0|0
  • Bu ilahinin ismini bilmiyom ama mutlaka beni diyo 😀😀 isim ayni

0|0
    0|0
  • internete yaz pampa ne yazıyon burlara :D

0|0
    0|0
    • bulamadım kank bu kadarı kaldı aklımda ama melodisi çok hoştu

Kızlar Ne Diyor 2

• Baska birinin senin adina uzulmesi veya sorunlarinla ilgileniyormus gibi yapmasi ne kadar tatmin edici olabilir ki sayin gizli? Hz omer senin icin agladiginda dertlerin deva mi bulmus olacak? Peki neden hz omer? Senin icin aglayan ben olsam mesela, iyi hissettirmeyecek mi bu sana? Ille vizyon sahibi mi olmak gerek?

Bosver sen. Hayatinin her alaninda sana yardimci olabilecek bir ilahi paylasacagim simdi ; https://youtu.be/frho-ipLJkE

0|0
    0|1
    • duydum hoşuma gitti merak ettim bu kadar yani

• Balık burcu erkeği olup , kızını gomdukten sonra rank elde etmeye çalışan birini ilk defa duyuyorum açıkçası

• Tek dilegim nedir biliyomusun
      Spermlerim senin rahminden girip bir lamborghini hızında beyninin Parietal lobundan çıkmasıdır

• buraya yazacagna googleye yazsaydin daha hizli bulabilirdin

0|0
    0|0
Yükleniyor...