İllumunatiye inanan var mı aranızda?

Ben illumunatinin müzik ve film sektöründen para kazanmk ve dikkat çekilmek için uydurulmuş bir yalan olduğunu düşünüyorum sizce?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• varlığı kabul edilen bir şey türkiyedende üyesi epey fazla ama müslümanların dediği gibi decaalin ordusu falan değil bunlar dünyayı tam olarak yönetmeselerde ona yön veren kişiler

0|0
    0|0
    • Peki bu kişilerin örgütü nerede

• Bu şeytana tapma ve ruhunu falan satmayla ne alakası var

• müslümanların uydurması başka ne olabilir ki? zamanında ateislere kedi kesen diyolardı şeytana tapan diyolardı oysa ateizmde şeytanın varlığını ruhun varlığını bile kabullenmiyosun ama müslümanların o imparatorlukları sarsılmasın diye böyle yalanlar uydurmaktadırlar ben böyle düşünüyorum

Kızlar Ne Diyor 3

• iç açılarının toplamı 180 derece olan şeye nasıl inanabilirim o. O

0|0
    0|0
  • Çoook saçma inanmıyorum.

0|0
    0|0
  • Hayir, gercek bisey. 19 yy. beri var

0|0
    0|0
    • Önceden varsa bile bu kadar işte şeytana tapmak ruh satmak gibi şeylerle alakalı olduğunu sanmıyorum

Erkekler Ne Diyor 6

• Örgüt gerçekten var , tarihte de geçiyor. Ancak günümüzde bu kadar aktif değil , tamamen insanların ilgisini çekmek için örgütün isimini kullanıyorlar.

0|0
    0|0
    • Bencede öyle. Peki bu şeytana tapmak ruhunu satmak gibi şeylerle alakası var mı?

• Alakası yok. Kurucusu Kiliseler ile ilgili bir öğrenim görmüştü ve model olarak Masonluğu model aldı. Gerçek amaçları doğru bilgilere ulaşıp aydınlanmaktı. Gizli bir örgüttü yazışmaları olmuştur gizli gizli ama bir komutan ya da general veya başka birisi yetkili birisi devletten bu gizli örgütlere yasak getirdi ve örgüt dağıldı. Hala torunları devam ediyor ancak dünyayı şeytana satma gibi bir amaçları olduğunu sanmıyorum. Konuşmaları devlette saklı ve devletler kendi pisliklerini bu örgüte atıyor olabilir. Zaten örgütün gerçek faaliyetlerinde insanları düşünme, sanat ve bilime teşfik edip mutlak bilgiye yönlendirmeyi amaç edindiklerini anlaya biliriz. Ben bu kadar okudum ingilizce olarakta sınırsız kaynakları var ama Türçelerin hepsi komplo teorisi :D Yok baphomet falan :D

• İlluminati ne demek bir araştır önce..

0|0
    0|0
  • inanmam Dostum

0|0
    0|0
  • İslamda inanmak var

0|0
    0|0
  • İnanmam

0|0
    0|0
  • Bence hiç tarih okumamışsn

0|0
    0|0
    • Okudum kardeşim, lakin o kadar yalan uyduruluyor ve o kadar saçmalık var ki insanın inanası gelmiyor hiçbir şeye

Yükleniyor...