KİTAP BASTIRIRKEN YAYIN EVİNE ÜCRET ÖDENİYOR MU?

Arkadaşlar ben bir kitap yazıyorum ve yazdığım kitabın neredeyse yarısına geldim. Bir yayın evine vermek istiyorum. Yayın evlerini gezerken bazılarına ücret verildiğini gördüm sayfa sayısı ve kaç adet bastıralacağına göre. Bazı yerlerde ise fiyat yoktu. Bunlar neye göre işliyor. Bilen varsa yazabilirse beni çok mutlu eder.

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• türkceni geliştir canım önce

0|0
    0|0
    • Onu halledenler var sen kafanı yorma ona :)

• olsun ben yinede hatırlatmak istedim :D

Hem alışkanlık olur ondan şey ettim

• Tamam teşekür ederim :)

En İyi Kız Görüşü

• Sen yaz her şey olur...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Kitabindan emin olursa sözlerme imzalarsın ve sonrasında..
    pay alirlar satıstan
    ama elestirmenleri kitapevleirnin acımasız bendne sölemesi:)

0|0
    0|0
  • Ücret ödersiniz, kimse hayrına kitap basmaz.

0|0
    0|0
  • Basım evi alacak tabi kendine pay. Hayrına çalışmıyor.

0|0
    0|0
    • Ben kendini pay almayacaklar demedim ki. Elbette onlarında alıcakları olucak. Benim sorduğum soru şu şekildeydi ; İlk başta para ödeniyor mu? Yoksa satılan kitaplardan mı pay alıyorlar

• Tamam anladım. Yardımcı olduğunuz için teşekkürler :)

• Rica ederim.

• Yazar bir arkadaşım var ve sana şöyle diyim; 10 TL'ye satılan bir kitaptan , kitap başına 2 lira alıyorsun.

0|0
    0|0
    • Benim için önemli olan kısım o değil. Alıcağım ücreti pek önemsemiyorum. Benim merak ettiğim girişde ücret ödeniyor mu? Sayfa sayısına , bastırılacağı adete , kağıt farkına? Yoksa sadece yazdığım metni mi veriyorum?

• Seninle alakası yokki. Adam anlaşma yapacak seninle ne kadar alacağına dair kaç tane basacağına dair onun için diyorum.

• O zaman bilemiyorum ama dediğim gibi ücreti çok önemli değil. Yani nasıl desem sana. İnsanların elinde kendi yazdığım eseri görürsem mutlu olacağım. Yoksa ben okunması için facebook sayfalarındada yazdım çok.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...