En iyi Türk müzisyeni kimdir kendi kanaatinizce? Benim tercihim Nazan Öncelden yana. ya sizin?

En iyi Türk müzisyeni kimdir kendi kanaatinizce? Benim tercihim Nazan Öncelden yana.

Güncellemeler:
En iyi Türk müzisyeni kimdir kendi kanaatinizce?
En super Türk müzisyeni kimdir kendi kanaatinizce?

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 5

• Sezen aksu yasarken mi.. Sezenden daha iyi degil kesinlikle.. Tamam besteleri vs bazi eserleri tartisilmaz.. Ama bir o kadar da absürd ise de imza atmistir.. Askim baksana bana askim aglarim ama. Napcaz simdi yatcaz simdi gibi eserleri fazla bastan savmaydi benim gozumde.. Ama buyuk ustalardan , bunu reddedemem tabi.

0|0
    0|0
    • inanın ki sizin o absurd dediyiniz parçalar bile harikalar. ve hala keşf edilmemiştir yeterince yani adamlar hala bir Nazan seviyyesine tırmanmakta güclük çekiyorlardır...

• Seviyesine lafim olamaz.. Ben biraz tarafliyim bu konuda. aysegul aldinc in soyledigi " beni hatirla " gibi bir sarkinin mimari sonucta.. Bu haric sevemedim nedense.

• Fazıl Saydır. Her ne kadar konuşması görüşleri beni deli etsede açık ara ülkemizdeki en iyi müzisyendir.

1|0
    0|0
    • çok büyük bir isim tabii ki. ama Nazan akılda duyguda hisslerde efendilikte derinlikte ve ucalıkta bir insan inanın ki bin ilde bir gelir

• 0|0
    0|0
  • Neşet Ertaş tabi ki.
    Bülent Ortaçgil
    Barış Manço

0|0
    0|0
  • zenci soruu yok mu

0|0
    0|0
Yükleniyor...