Siz de Türk şarkıcıların yabancı şarkıcılara özendiğini düşünüyor musunuz?

Merhaba arkadaşlar az önce twitter profilimde birisi gülşenin yeni klip fotoğrafını paylaşıp üzerine en sevdiğim şarkı katy perry roar yazmış açıkçası sinirlendim çünkü orada onunla bir ilgisi yok. Ayrıca türk şarkıcıların ben onlardan daha iyi bile olduklarını düşünüyorum çünkü farkındaysanız hiçbir yabancı şarkıcı arkada vokal olmadan şarkı bile söyleyemiyorlar türk şarkıcılarımızın şarkıları çok güzel kesinlikle onlara sahip çıkmalıyız bence mesela okadar dalga geçtiğimiz bülent ersoy un sesi dünya çapında kusursuz bulunmuş atlanılabilecek birşey mi bu insanlar onu görünüşü için değil sesi için dinliyorlar sonuçta.. Görüşünüzü yazarsanız sevinirim

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bülent Ersoy'un sesiyle ve sanatıyla dalga geçmiyor kimse. Cinsel seçimleri, kaprisleri, tavırları, bir oturuşta 3 kilo et yemesi veya gencecik delikanlılarla uluorta yaşadıkları yüzünden eleştiriyoruz. Sesi ve sahnesi muhteşem.

Bir çok Türk şarkıcı yabancılardan açıkça kopya çekiyorlar. Aslında bu çok normal. Bir tarafta dünyanın yüzde biri bile etmeyen Türkiye diğer tarafta ise tüm dünyanın dinlediği sanatçılar. Türkiyeden özgün bir şey çok nadir çıkıyor. Akım ve moda yaratma konusunda Türk sanatçıları başarısızlar.

Vokal olmadan şarkı bile söylemiyorlar söylemine katılmıyorum. Müziği renklendirmek için vokal her zaman kullanılır. Mariah Carey'den Adele'e kadar herkes faydalanıyor. Esas siz Türk sanatçılara bakın. Hande Yener, Hadise, Demet Akalın, Hande Yener... Bunlar sanatçı mı Allah aşkına. Anlamsız sözler, kötü melodiler, kopya danslar. Bir çoğunun dans yeteneği bile yok.
    Ağırlıklı olarak yabancı müzik dinliyorum. Gerçi modern şarkılardan çok azını dinliyorum. Yabancı diye de önüme ne gelirse dinlemem. Kesinlikle eliyorum. Katy Perry ismini zikretmişsiniz. Son derece başarılı ve TÜrk pop müziği toplasanız onun kadar olamazlar. Ama Lady Gaga ve Nicky Minaj gibi anlamsız müzik yapanların da Türkiye'de olmamasından hoşnutum.
    Keşke Pharell Williams'ın Happy'si gibi şarkılar yapabilsek. Swedish House Mafia, David Guetta gibi elektronik müzik temsilcilerinin karşılıkları neden Türkiye'de zayıf kalıyor anlamıyorum.

0|0
    0|0
    • bukadar uzun yazmışsın fikrini belirtmişsin saol ama sen şuanda kendi yaşadığın ülkeyi daha çok dibe çekiyorsun bence türkler müziktede modada gayet başarılılar sözlerine saçma diyorsunda yabancı şarkıların hiç anlamlarına baktınmı bence daha beterler türklerinkilerden (serdar ortaç istisna :d) modada da bence gayet iyiyiz sadece toplum olarak şıkırtıları falan çok sevdikleri için bayanlarımız batıyorlar buarada yukarda dünyanın %1 i bile bilmeyen türkiye demişsin bu kesinlikle çok yanlış önceki yıllar deseydin anlardım ama şu an türkiye kesinlikle dünya gündeminde her yönden ülkemiz gitgide daha ileriye gidiyor asla ülkemi hiçbir yönden ezdirmem elin gavurunu savunmak uğruna kendi ülkenizi yakıp kül ediyorsunuz ya hepinize helal olsun

• Hahaha, komiksiniz.
      Eğer dediğiniz gibi olsaydı bütün mesajlarınızı kaldırırdım. Kendi yorumunuzla bile batıyorsunuz.
      Siz hakaret etmeden konuşmayı öğrenene kadar kaldıracağım yorumlarınızı.
      Normal çocuklar lafı bir kere söylenince anlıyorular. Bazı çocuklar da bu şekilde öğreniyorlar.

• Bir umut denedim şansımı. Belki laftan anlarsınız diye. Size farklı konularda doğruları göstermeye çalıştım ama anlamak istemediniz. Sizin seçiminiz. Sonuçlarıyla da siz yüzleşeceksiniz.
      Madem yüzleşmeye o kadar meraklısınız siz bana TC kimlik numaranızı ve isminizi verin ben size istediğiniz kadar küfür savurabileceğiniz bir telefonumu vereyim. Hiç merak etmeyin ben küfür etmem. Kanunlara saygılı bir adamım.
      Anlaşıldı. Saygısızlığınız artık hakaret boyutunu da geçti. Çirkin konuşmalarınızı dinleyecek değilim.

Kızlar Ne Diyor 3

• Hadise - Beyonce
    Hande Yener - Lady Gaga
    Demet Akalın - Kylie ve Madonna
    Ebru Gündeş - Jennifer Lopez
    bu liste uzar gider

0|0
    0|0
    • hepsini anlarımda ebru gündeş jennifer lopez ne alaka :ddd ebru gündeş kliplerinde oturduğu yerden kalkmayan bir kadın jennifer lopeze nasıl özenebilir ki :Dddd

• bu site öğretmenler sitesi mi? abaza dolu kalkmış bana anlaman kıtsa bu sitede işin yok diyorsun, tamam sen haklısın ben gittim :/

• bunu söylememin amacı farklıydı sen istediğin yöne çekmişsin canım kusura bakma

• Hadise Beyonce özentiliğinde lvl atladı

0|1
    0|0
    • onların açısından da düşünürsen bir klip çekmek için sonsuz seçenek yok illa benzetiliyorlar bu özendikleri anlamına gelmiyor bence çünkü özenilicek eksik bir tarafları yok

• saçını yaptığı şekile göre özenti olunuyorsa sana göre bana göre böyle bir olay yok benim özentilik anlayışım farklı demekki

• Saçını mı diyorum sahne performansları aynı, elbiselerinin birebirini diktiriyor, çekimler aynı hatta beyonce ağzını nasıl açıyorsa hadise aynı açıyor. Özentiliğin arkasında değil karşısında durki kendileri olsunlar. Bu arada detay bölümünü okuyunca Türk şarkıcılara haksızlık edildiğini düşündüğünü sandım hak veriyodum ama şuanda hadise gibi özentilikle orasıını burasını açarak ünlü olan birini savunduğunu görünce hayal kırıklığına uğradım

• özeniyolar

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...