Gururdan bitti dediğinizde erkek bunu anlamaz mı?

aşıksınız ama ikinizde gurulu.bir kavga sırasında erkek bir bahane sunarak buluşmaya gelemeyeceğini söylüyor sizde 8 gündür görüşemediğiniz için ve önceliği size vermediği için sinirleniyorsunuz.oda alttan almıyor konuşmayı yokuşa sürüyor,sizde sinirlenip bir dahada görüşmeyelim gerek yok bitti deyiveriyorsunuz ve kapatıyorsunuz.o gece feysine duygusal aşk şarkıları koyuyor.bakıyorsunuzki üzülüyor bir adım atıyorsunuz buluşmak istiyorsunuz.gelme deiysen ben gelmem neyini anlamıyorsun deyip sizi tersliyor ve 10 gündürde aramıyor sormuyor.erkek bunu niye yapar,gerçekten sevmediği içinmi.yoksa bu kadar gurur olurmu?

Güncellemeler:
daha öncede 2 defa ,böyle yokuşa sürer konuşma yaptığı için ben bitirdim,sonra tekrar barıştık.bu sefer fena kızmış olabilir mi?.ama oda hatalı ,sevmiyor bencede

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Çok gururlu. Biraz kendi haline bırak. "Ne dediğimi bilmiyordum", diye mesaj at, "seni anlıyorum, sen istediğin zaman görüşürüz" de.

Baktın olmadı "Özel günümdü, ne dediğimi bilmiyordum" de, hiçbirşey olmazsa. Ama bir araya gelseniz bile böyle yıpratırsınız birbirinizi.

2 taraflı olarak gururdan arındıramıyorsanız ilişkinizi, bitmiş kalması daha iyi olabilir. Ama gururdan karşılıklı birazda olsa vazgeçerseniz, bir geleceğiniz olma şansını verirsiniz birbirinize.

Bir ilişkide "bittiyi" koz olarak kullanmak, ilişkiyi gerçekten bitirebilir. Şakasından bile uzak durulacak şeylerde 1. sırada yer alır.

0|0
    0|0
    • yazdım öyle bişiy dün.ikimizde hatalıydık.ben kendi adıma eğer üzdüysem özr dilerim dedim.yinede bittiyse senin için kararını kabullenmekten başka yapıcak bişi yok dedim.hiiiç cevap vermedi

• Bir hafta geçtikten sonra mesaj at, daha fazla bekleyemem artık seni, gerçekten bitti ise birbirimizle dürüst bir şekilde bir araya gelip, vedalaşalım dersin. İlişkimize saygıdan telefondan bitirmeyelim dersin.

• bu son söylediğimide cevapsız bırakırsa zaten, sevdiği ya da aşık oldup olmadığını bilmiyorum, ilişkinize saygısı yoktur demek ki.

Erkekler Ne Diyor 5

• Erkek bunu niye yapar derken nie uzaylıdan bahsediyormuşsun gibi bir hisse kapıldım acaba...

Erkek veya kadın fark etmez ki bunu iki cins de yapabilir, bence o kişi sorunlu. Tabi kavganızın boyutunu ve birbirinize attığınız tiriplerin derecesini bilmediğim için =) kesin bir şey de diyemem.

0|0
    0|0
  • Aşkta gurur olursa sonu bu olur tabi tek taraflı fedakarlıkta bir yere kadar bence abartmış.

0|0
    0|0
    • Güncellemene ithafen eğer inancın yoksa onun seni sevdiğine dair sende bir süreliğine uzak durmayı dene eğer sevmiyorsa veya gururunu yenemiyorsa o kişinin sana faydası olmayacağını anlarsın.

• yok ya gururunu yenemiyor.yazdım ama hiiç cevap vermedi.aşıktım ama gururu sevgiden önce geliyorsa anlamı yok

• karamsar olmak istemiorum ama galiba çokta fazla sevmemiş senii...üzerine giitme bence..sen bi adım atmışsın oda geri adım atmışş...üstelemen zararına olcaktır..gelirse gelir,gelmezse koy dötüne rahvan gitsin...

0|0
    0|0
  • Sevmiyor

0|0
    0|0
  • siktir be o kadar gurur olurmu insan da sevmiyor işte çıkar için her şey

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Fazla üsteleme , sakinleşsin bir müddet sonra konuşursunuz hiçbirşey olmamış gibi özür dileyin ve fevri davranmayın birbirinize .

0|0
    0|0
    • 9 gün hiç bişi yazmadım.üstelemedim.dün yazdım artık çok geç olmasın diye ama geç oldu sanırım

• Umarım istediğin gibi olur herşey.

• çok basit..tartışmalardan sıkılmış artık.. sevmiş olabilir ama belkide gereksiz gururlarınız ve tripli tartışmalarınız sevgisinin önüne geçmişt sadece..onu da anlamak gerekiyor

0|0
    0|0
  • Gurur olabilir insanı yaşı ilerledikçe daha kolay vazgeçiliyor ilişkilerden neden dersen.Bir çok defa ayrılık yaşanmıştır ve ınsanlar bir kere o durumu atlattıklarında bır daha atlatabıleceklerını biliyorlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...