Kitap yazmayı düşüneniniz var mı?

Kitap yapmayı düşüneniniz var mı ? Ya da bir kitap yazsa idiniz konusu ve adı ne olurdu ?

0|0
17|5

En İyi Kız Görüşü

• var .. ilerde olacak inşallah , kendş hayatımdan esinlenerek yazacağım hemde çok enteresan şeyler olacak ... ders olacak dönemin sözde aşıklarına ..

adı ise '' adı konulmayacak '' olacak.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• Ben yazdım hatta kıtapta çıkartım.bıtane çıkarttım onuda sevgılıme armagan ettım.aşk hıkayemızı yazmıştım. :) kapak resmınıde onun resmını yapmştm

0|1
    0|0
  • Adı 'okumana değmez' olurdu... ama henüz ne yazacağımı bilmiyorum... :)

0|0
    0|0
  • Evet var öyle bir proje aklımda , adı en son konulacak ..

0|0
    0|0
  • isterse herkes yapar şimdilik sadece okuyorum ama herkes mükemmel olamaz bu konuda anlatım ve betimleme zor iştir yoksa sıradan bir şeyler yazmak çok basit

0|0
    0|0
    • Sıradan bir şeyden bahsetmiyorum ben gerçek anlamda sanat değeri taşıyan bir eser benim kast ettiğim.

• ben genel manada söyledim sen öyle dedin diye değil kitap yazan insanlar var ama çoğu sıradan benim için en azından

• Tabiki beğeni ve sıradanlık kişiden kişiye değişir. Size göre kitapların çoğu bu şekilde olabilir. Saygılar..

• Düşünüyorum

0|0
    0|0
  • kitap yazmak herkesin harcı değildir dil bilgin süper olacak kelime dağarcığın zengin olacak kelimelerle oynamayı bileceksin... cesaret işi

0|0
    0|0
  • Uzun süredir bekliyor elimde. Bir cesaret edebilsem daha doğrusu tembellikten bir kurtulabilsem başlayacağım ve sizlerde beni burada daha az göreceksiniz ancak hala başlayamadım:)

0|0
    0|0
  • hiç düşünmedm ...

0|0
    0|0
  • lisede cayır cayır bi aşk romanı yazmıştım,edebiyat hocam "gel yayın evleriyle konuşalım" dedi

babam okursa ki kesin okur utançtan yüzüne bakamam diye düşündüm öyle kaldı gitti

iyi salaktım

0|0
    0|0
  • ewet düşündüm hayatımı yazmak isterdim

0|0
    0|0
  • valla yazmaktan hiç anlamam ama kitap okumaya bayılırım

0|0
    0|0
  • Evet düşünüyorum .

0|0
    0|0
  • Düşündüm mesela aşk romanı yazmayı düşündüm :)

0|0
    0|0
    • Herkesin belli dönemler aklına gelen konu şiir yada roman yazmayı deneneyenler çok olur :)

• Bi ara düşündüm sonra vazgeçtim :))

0|0
    0|0
  • yazılarımı ilerde kitap olarak bastırabilirim

0|0
    0|0
  • ilkokuldayken polisiye roman yazdıydım da neyse ki kimse görmeden imha etmeyi de akıl edebildim. sır kapısı gibi bişeydi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Düşünce olarak var. Yeraltında benim de bir kitabım olsun istiyorum.

Lakin blog tutmaya üşenen bir adamım. Oturup da kitap yazamam ben.

0|0
    0|0
  • bence bu işi ayak altına almayın zaten adam gibi yazar az onları ezdirmeyin.

0|0
    0|1
  • İlerde inş yazacağım kişisel gelişim türünde not edilecek çok şey var gelecek zamanda..

0|0
    0|0
    • Hımm umarım güzel bir ürün çıkarırsınız ortaya. Benimde bölümüm gereği ilgilendiğim bir alan.

• Gizli kullanıcılardan sıra gelirse neden olmasın.

0|0
    0|0
  • Ben Düşündüm Ve Yazdım Bakın ;

- Kitap .

0|0
    1|0
Yükleniyor...