Kapat

Michael Jackson hakkındaki düşünceleriniz?

Michael Jackson'ı aşırı seviyorum. Arkadaşlarım ailem falan garip buluyolar ölmüş gitmiş adamın nesini seviyosun falan diye. Hem sesinin hem dansının eşsiz oldugunu düşünüyorum. Şimdiki sanatçı (!) ları gördükçe üzülüyorum. Şarkılar, ritimler, klipler kalitesizleşti. Michaelsa popun kralıydı. Neyse fazla uzattım. Michael Jackson hakkındaki düşünceleriniz?:)

Güncellemeler:
Yok çocuk tacizcisiydi yok renk değiştirmek için ameliyat oldu gibi aslı astarı olmayan şeylerle gelmeyin ya gidin araştırın ya da harbiden merak ediyosanız mesaj atın açıklayım.

1|1
8|26

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 25

• Böyle güzel sorular görmeyi özlemişim. Sağol kardeşim bu soru için. O'nun hakkındaki düşüncelerim buraya sığmaz. 11 yaşımda dinlemeye başladım hala dinliyorum. Büyüme safhalarımda O'nun albümleri yer almakta. Ortaokulda "Bad" lisede "Dangerous" ve sonrasında "They don't care about us". Sevmek konusuna gelince birini sevmek için illede yaşıyor olması gerekmiyor. Dünyaya ve yaşamımıza ne katmış buna bakarak değer verip severiz. Bizlerde onu bize vermiş olduğu güzel şarkıları ve dansı için sevdik ve seviyoruz. Örneğin Atatürk yaşamıyor ama O'nu da seviyoruz. Freddy Mercury de yaşamıyor ama ben O'nuda çok severim. Sen söylenilenlere aldırma, MJJ ya da bir başka sanatçı yaşamıyor bile olsa seviyorsan dinle içinde yaşat.

1|0
    0|0
  • mükemmel bir sanatçıymış ama
    zenciyken beyaz olmaya çalışması beni ondan soğuttu şattafaka :D

2|0
    1|0
    • Michael Jackson bir çok estetik ameliyatı geçirdi ama bunların hiç biri ten rengi ile ilgili değil. Ten renginin değişmesinin sebebi Vitiligo hastası olmasından. Araştırmalısın

• Evet malesef çocuk tacizcisi damgasını yedi oysa M. J'nin o yıllardaki eşi Lisa Presley "Evet ben bunu gördüm çocuklar ona aşırı bir sevgi duyuyor nereye gitseler yanına geliyorlardı.." demişti o Neverland'ı çocuklar için bir oyun parkı haline getirmişti ve onu İlluminati en hassas yerinden vurmaya çalıştı sonuç ise koca bir hiçti.

• Raporu, fotoğraflari var. Arastirmadan yorumlamayin lütfen

• cok ıyı sarkıcı ıdı

2|0
    0|0
  • Yaşarken bir haber de çocuklara karşı ilgisi varmış o zaman uyuz olmuştum sonra öldü. iyi bir sanatçı olsada aklıma o geldikçe sempati duyamıyorum

2|0
    0|0
    • Doğruluk payı önemli büyük insanlara büyük taş atarlar

• çocuk tacizcisi damgasını yedi oysa M. J'nin o yıllardaki eşi Lisa Presley "Evet ben bunu gördüm çocuklar ona aşırı bir sevgi duyuyor nereye gitseler yanına geliyorlardı.." demişti o Neverland'ı çocuklar için bir oyun parkı haline getirmişti ve onu İlluminati en hassas yerinden vurmaya çalıştı sonuç ise koca bir hiçti.

• Peki bunun hakkında detayli araştırma yaptin mi? Dediklerinin medyayla alakasi olmadigini dusunuyorsun peki öyle mi? Tabloid Junkie şarkısının sözlerine bak isterim. Ayrica Ghost kisa filmini izle orda ki adamla medya arasindaki baglantiyi incele ve daha fazla araştır sonra yorum yapin bir insan hakkinda.

• Iyi pop yapardı

1|0
    0|0
  • Büyük adam.
    Sanırım kürd oynatmış klipte Diyarbakır kürdü asdhsdjdh Beyaz montlu
    https://www.youtube.com/watch?v=oRdxUFDoQe0

@AfroLevent

1|0
    0|0
  • O bir King

2|0
    0|0
  • 2|0
    0|0
  • Rahmetli koyu bir besiktajliydi ve iyi biriydi galiba sanirsam heralde :) :) :)

1|0
    2|0
  • O arkadaşların gerizekalının önde gideni vence hayır gelme onlardan arkadaşım mj dansı yapıyo yeteneksizsiniz türkiye 3. sü olmuştu

1|0
    0|0
  • Olu adamin neyini seviuosun mantigi guzelmis😂 ben sevmem ama tarzim olmadigi icin bende genelde olulero dinliyom

1|0
    1|0
  • yav adamın thriller albümü gayriresmi 100 milyonu sattı deniliyordu. nasıl büyük sanatçı olmasın. billie jean :D

1|0
    0|0
  • Bende severim pop müziğin kralıdır kendisi dünyada müzik dansına çağ atlatmıştır bugün bile hemen hemen bütün ünlü şarkıcılar onun dans figürleriyle dans ediyor.

1|0
    0|0
  • Michael Jackson bence on numara adamdır, Kendine özgü dans şovuyla kendine hayran bırakan insandır ve öldükten sonra bile 700 milyon dolar kazandırandır, O adamın ölmediğine inanıyorum şahsen illuminati bence kaçırdı

2|0
    0|0
    • İşin içinde illuminati olduğuna eminim ama bunca zaman ölmediyse nasıl hiç gözükmedi bilmiyorum.

• İlluminati adam kaçırıp saklamayı çok iyi bilir ama bunlar birazda komplo teorisi

• Michael Jackson'u severken küçük çocuklara yaptıklarını da unutmayalım 😉

1|0
    1|0
    • Daha önce de dedim doğruluk payını bilemezsiniz büyük insanlara büyük taş atarlar. Her duyduğunuza inanmayın.

• Peki sen Evan chandler'in intihar ettiğini biliyormuydun? Para konusuna gelirsek Michael dünyaca ünlü bir sanatçı böyle bir olayla iftiraya kim uğraşmak itibarını zedelemek ister? Hem hangi anne baba çocuğuna karşılık olarak milyonlarca dolar alır senin evladını biri birşey yapsa sonra sana şu kadar veriyorum deseydi kabul ederrmiydin çocuk mu? Para mı? Sence bunun iftira olduğu açıkca ortada her duyduğunuz şeye inanmayın Michael Jackson sucsuzdur

• Ne kadar sacma insanlar var ya birde herseyi biliyormus gibi konuşmuyorrlar mi sinir oluyorum

• Rahmetli iyi lean yapardi

0|0
    0|0
  • İyi dans ederdi

1|0
    0|0
  • anlıyorum.

0|0
    0|0
  • Meşhur pozu subliminal içeriyor.

2|0
    0|0
    • Tam tersi illuminatiye karşıydı "They dont care about us' Şarkısını buna karşı yaptı. Ve bu yüzden öldü.

• Zaten illuminati ile ilgili değil. Hristiyanlıkla ilgili.

• Enivici vokke demek istiyorum.

1|0
    0|0
  • Cidden çok başkaydı cidden.
    Co

1|0
    0|0
  • İyi bir müzisyen derim sadece

0|0
    0|0
  • kraldı be

1|0
    0|0
  • Eni vici vokke
    Şu çük sallama olayını bende seviyorum

0|0
    0|0
  • Adam ABD'de siyahilerin varlığını kabul ettirdi. Bildiğin Siyahileri topluma kabul ettirdi.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Evet bende çok seviyorum öldüğü haberini duyunca Ağlamıştim onun gibi sanatçı dünyaya bir daha gelmez efsane ya danslari şarkıları klipleri kısacası pop'un kralı :)

1|0
    0|0
  • Ben 7,8 senedir fanıyım. 3 kitabını okudum. Karakteri olsun sesi olsun mükemmel ötesi bir adam gerçekten. Şarkıların da ağladığım da oluyor. Özelliklee Hold My Hand, Heal The World

0|0
    0|0
  • Tecavüzcü

1|0
    2|0
    • Saçma sapan yalan haberlerle gelmeyin allasen. Git araştır dam gibi güzelim. Efsaneleri çökertmeye çalışan çok olur. Ama onu çökertemezsiniz.

• Bazen insanların yaşı ilerlemiş olsada beyin olarak olgunlaşamıyor sende öylesin işte gerizekalı

• Ne kadar aptal ve arastirmayip gördüğü herseye inanan bir zavalli...

• Adam bir legend yani olmus olsada o bazi unluler gibi, sonsuza dek hatirlanacak. Legend olan unluler sevilmeyi hakkediyor mesela JFK, Marilyn Monroe, Elvis Presley, Kurt Cobain vs. Bunlarin hepsi oldu ama her zaman bizlerde yasicak.

0|0
    0|0
  • Gsanelerrde

0|0
    0|0
  • Seni biliyormuyum acaba Mj fanlarının çoğunu tanırım

1|0
    0|0
  • M. J nasıl anlatılır ki..
    O bir kral ve efsaneydi dinlediğim tek gerçek sanatçıydı..
    Herkes onun zenci iken beyazlaşmaya çalıştığını sanıyordu oysa o yıllarca viltigo ve cilt kanseri hastalığı ile mücadele etti..
    Uğramadığı iftira, asparagas haber kalmadı Pepsi faciasında bile sahne performansı sırasında diri diri yakılmak istendi o durumu anlasa da gösterisine devam etti..
    Malum tarikatları karşısına alan tek insandı öldüğünden beri rüyalarımda buluştuk onunla sevdiği çocuklar yine bizimle beraberdi..
    Rahat uyu M. J sen bir melektin.. :(
    Seni çok seviyoruz.. <3

2|0
    0|0
    • Küçük bir hatırlarma çocuk tacizcisi damgasını yedi oysa M. J'nin o yıllardaki eşi Lisa Presley "Evet ben bunu gördüm çocuklar ona aşırı bir sevgi duyuyor nereye gitseler yanına geliyorlardı.." demişti o Neverland'ı çocuklar için bir oyun parkı haline getirmişti ve onu İlluminati en hassas yerinden vurmaya çalıştı sonuç ise koca bir hiçti..

• Bu kadar eşsiz bir kişiliği sorarak şahsıma en büyük sevinci yaşatan sen oldun asıl ben sana teşekkür ediyorum..
      Asla yalnız değiliz bunu görmek çok güzel :) <3

• Harikasiniz siz ya ❤❤

• Pop müziğin en iyi ve en güzel ismidir benim için

1|0
    0|0
Yükleniyor...