Kitapseverler okuyacağınız kitapları nerelerden temin ediyorsunuz? :)

kitap okumasını seven bir vatandaşım... kitap okuyasım var fakat elimde konusunu beğeneceğim türde kitaplardan yök... polislerin matbaalara el koyması nedeniylede korsan kitaplar tedavülden kalktı... kitap ücretleride baya pahalı...

0|0
11|7

En İyi Kız Görüşü

• Her yerden..:) Marketler, sokak araları hatta bir milyoncu diye adlandırılan mağazalarda bile bazen küçük güzel sürprizlerle karşılaşabiliyorum :))

Carrefour'da da şu an indirim var bildiğim kadarıyla :))

1|1
    0|0
    • tesekkurler :)

• bır de bırsey daha merak edıyorum cep kıtapları ıle orjınal boy kıtaplar ıcerıklerı yonuyle farklı olabılıyorlar mı ? cep kıtapları daha kucuk ve dıgerının sadelestırılmıs seklınımı ıcerır hep merak etmısımdır :)

• Oncelikle secim icin tesekkurler. Kutuphane de harika bir fikir nasil aklima gelmedi. :) Cep boy kitaplara gelince, daha once birebir karsilastirmadim ama bir defasinda bir cep boy kitapta orijinaldeki resimlerin olmadigini gormustum. Ilk firsatta kontrol edeyimen iyisi.:)

Erkekler Ne Diyor 7

• netten güvenilir ve herşeyin yarı yarıya ucuz olduğu siteler var genelde ben kitap ta dahil herşeyi net hemen hemen net üzerinden almayı tercih ederim

2|0
    0|0
    • sıtede guzel ama bu defa o kadar fazla secenek arasından nasıl begeneceksın :) bende genelde epsilonun cıkardıggı kıtapları begenıyorum :)

• ne güzel.. inş yazılarınızın devamını getırırsınz ılerıkı zamanlar bızlerde alır okuruz :)

• inş bi roman üzerinde çalısıyorum uygun yayın evleride var size iyi günler dilerim hoşçakalın

• Sokak arası kitapçılar hala fazla :) Ayrıca D&R bazen kampanyalar yapıyor günlük gezmek gerek.

1|0
    0|0
  • TÜYAP ne güne duruyor.. yıllık stok yapıorum=)

1|0
    0|0
  • nerden denk gelirse mesela geçem gün kilerde %50 indirim vardı bütün kitaplarda aldım baya

2|0
    0|0
    • Aha da sen de bendensin :) Kiler'den aldığım kitaplarla bir kitaplık olur :P

• :) birde düzenli vitrin yapsalar karma karışık. romanlar bilimkurgular vs. ayırt etseler çok karışık rafları var. ama ii zaman geçiyor kedi :)

• Evet yahu. Pazardan mal secer gibi cok fena. Ama o indirimli kitaplarda da guzel seyler buldum. Bir de bizim ordakinde sepetin icine atmislar bir gun usenmeyip ben dizecegim :p

• amazon, ödünç alma, kitapevleri -ki eskiden pek severdim, Internet

1|0
    0|0
  • D&R ıstedıgını bulmak cok kolay

1|0
    0|0
  • olgunlar var ankarada 5 tl her kitap

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• arkadaşlarımla falan kitap alışverişi yaparım onlar bendekini ben onlardakini. bazende akrabalarımdan temin ederim yuvarlanıp gidiorum :)

1|0
    0|0
  • Ankara'da rahatlıkla bulabilirsin.

1|0
    0|0
  • bak kitap yurdu ve hepsi burda comda bulabilirsinnn

2|0
    0|0
  • ben kitapyurdundan alıyorum birde bizim burda kitap evleri var 8-10 lira arasında değişiyor.

2|0
    0|0
  • Kabalcı, alkım, d&r... Değişiyor.

1|0
    0|0
  • kitabevlerini gezmek über alles <333

1|0
    0|0
  • sahaflardan al ozmn..

1|0
    0|0
  • ankara olgunlar

1|0
    0|0
  • ben korsan kitap satan yerlerden alıyorum. kim demiş tedavülden kalktı diye. en azından ankarada hala capcanlı bir piyasa var

1|0
    0|0
    • ankarada oldugunu duymustum fakat aankaraya gıtme ıhtımalım yok hıç :( burada sayılıo yerlerde bulabılıyorum o da her kıtabı degıl

• halk kütüphanelerinden alabilirsin o zaman. ücretsiz hem de. oku iade et başkasını al

• kütüphane. :)

1|0
    0|0
    • benımde aklıma kütüphaneye uye olmak geldı ama cocukların arasında dolasarak kıtap begenme fıkrı aklıma yatmadı :)

• çocukları da salla.

• burasıda gelısmıs degıl kı unıversıtemızın kutuphanesı olsun :))) ne bu gazla solugu kutuphanede alırım tesekkurler :)

Yükleniyor...