Sevgili mi düşman mı belli değil

Merhaba arkadaşlar ben uzun süredir biriyle birlikteyim fakat bu ilişkide zaman zaman bıktığım anlar olmuyor değil.Hele etrafımda insanları,başka çiftleri gördükçe .Bakıyorum da birbirlerinin gözlerine bakıyorlar benim sevgilim bana nasıl laf sokar onu derdinde gibi.Örneğin bir şey soruyorum sen anlamazsın.Ya da bir konu oluyor sinirleniyor aptallığımdan tutun da gerizekalılığıma ya da kendimi beğenmişliğimden psikolojimin bozukluğuna yok tedavi edilmem gerektiğine kadar etmediği laf kalmıyor.Ha nedenleri çoğu zaman şu oluyor.Bu kişi henüz veto nedir ya da bu derece güncel basit kultürel bilgileri dahi biilmeyen birisi ki 25 yaşında .Örneğin bir mevzu oluyor ben biliyorum misal yorum yapıyorum evet işte şudur budur diye o da mutlaka bilmese de tam zıttını ve ben ne kadar sakin konuşursam konuşayım sinirlenip hırslanıyor.Ben daha öncesinde biriyle birlikte oldum ve bunu kesinlikle saklamadan ona anlattım hişç bir şey saklamadım ve dedim böyle böyle ya bunlara göre başlayalım ya da hiç başlamasın .Her şekilde herşeyi kabul ederek güzelce başladık bu ilişkiye fakat 4 yıl oldu hala zaman zaman bu konu bir şekilde yüzüme vuruluyor.Neden dürüst olmak suç?Yalan mı söyleseydim ya da saklasa mıydım anlayamıyorum.Ama artık hareketleri o kadar ahmakça geliyor ki bilmiyorum ne yapmam gerektiğini.Mesela en başta güvensiz biri merhabadan sonra sorduğu şey bugün ne giydin ee anlat ya da günümüz aşkım canım la ya da onun iş hayatını anlatmasıyla geçiyor ne bir sohbet ne bir kültür ya da paylaşım.Başından beri yoktu zaten de şimdi daha net görüyorum.Dedim ya etrafıma bakıyorum ne ilişkiler yaşayan kızları yeni sevgilileri el üzerinde tutuyor ,dürüstlük olmamasına rağmen ben dürüst oluyorum başımda patlıyor.Anlamadım bu ilşkinin sonu ne olur.Ha bir de ayrılmaya gelince iş ayrılmıyor ya da ben de kopamıyorum o steyince vahim durumum cevapları bekliyorum

0|0
3|4

En İyi Erkek Görüşü

• bence bunu ona anlatsan direk bunlar dan bunlar dan şikayetçiyim diye

0|0
    0|0
    • Söyledim hem de defalarca ama bahane arıyordun zaten ayrılmaya oluyor.Garip garip harketler yapmaya başlıyor yok değiştin sen ya da derdin ne yine canın mı sıkıldı kavga etmek mi istiyorsun gibi şeylerle karşılaşıyorum

• Ben bunu 4 yıl boyunca dile getirmekten dilimde tüy bitti çok kavgalar oldu bu yüzden çok tartıştık ama değişmiyor.Sen saygı göster diyor.Ve saygısızlık olarak algıladığı şey de bana hakaret ettiğinde ya da laf soktuğunda benim cevap vermem ki ben de kötü muamele gördüğümde kim olursa olsun cevabını veren biriyim ama o sus pus olayım kendimi ifade edebilen biri olmayım istiyor sanırım

• öyle şey mi olur ya bence üstüne git sonuna kadar şimdi bu kadar rahatsa ilerde sanırım daha rahat olur ama tabi zaman ne gösterir bilinmez

Erkekler Ne Diyor 3

• sevgilisine oyle dıyen bırınden haytır gelmezz sen baskasına bak bence enınde sonunda bu olaylar baska seyelre yol acar sen yol yakınken ayrıl bence zor olsada ınsan sevdıgıne kesınlık oyle bısey dıyemez dıyenınde zaten kısılıgınden şüpe ederim ben

0|0
    0|0
    • Doğru tabi ama dışardan görsen dersin ki çok efendi bir çocuk maşşallah ama en ufak şeyde öyle sinirleniyor ki ben yolda bana ağzına geleniğ söyleyerek kolumdan sürüklediğini biliyorum nedeni de şuydu dediğini yapmamam sonuçta öyle ya da böyle 4 yıl az buz değil ama tüketti beni

• Evet ama ben de biraz korku biraz da kaygı var korkum pişman olur muyum bir de acaba yeni ibir ilişkim olursa o kişiye de baştan bunları anlattığımda ne düşüncek kaygıya gelince ben çok yoruldum yeniden birine umut bağlamak kabul eder mi hakkımda ne düşünür ya da kabul etmezse ben ne yaparım durumu oluştu yeni birine alışmak..YOĞURDU ÜFLEYEREK YER HALE GELDİM.Güvenmek,inanmak,mutlu olmak,değer görmek nasıl olur yeniden ya da bu kişi hırslı ilerde karşıma çıkar mı öyle zor ki bilmiyorum

• bundan kotu olmayacgını dıyebılırm sana merak etme en azından deneme sansın var ılerde oda olmayavak top sende kısacası

• Herif resmen senle sidik yarıştırıyor..Sana karşı bir eziklik hissediyor galiba bunu bir düşün istersen.

0|0
    0|0
    • Evet aslında durum tam da bu ama buna gerek yok sadece tamam kültürsüz biri garip biri agresif biri ama ben onu sevmişim dimi neden tüketiyorsun?Bazen yıllarca arkadaşı olanlarla dahi mesela diyelim o kırmızı elma aldı bizimkinde hiç elma yok o çocuk elşmanın havasını yapmasa dahi yaptığını düşünüp ya da sanıp görüşmüyor ve elmayı almaya uğraşıyor yani üstü kapalı ne kadar anlatabildim bilmiyorum ama böyle biri.

• :))Öldürmeyen allah öldürmedi gel aşkım evlenelim biz sen benim kaderimsin modunda :))

• Akıllı kızsın sen ya.. Leb demeden Çorumu anladın. :)

• mutsuzluğun devam ederse kurtul ondan (adamı vur demiyorum tabii ki, yol ver gitsin :))

0|0
    0|0
    • :)Haklısın sonuçta kimse mutsuz olmak için ilişki yaşamıyor ki

Kızlar Ne Diyor 3

• Bence bu insan kendisindeki eksiklikleri fark etmiş bunuda kendisine yedirememiş ve seninle kendisini bir yarış içerisine sokmuş senin ondan daha iyi olmanı istemiyor bu yüzden eksilerini sanki sen aptalmışsın gibi üzerine yıkıyor.Böyle bir insanla asla sen mutlu olamazsın özellikle kültür farkı varsa hiç... üzme kendini ve değerini bil.

0|0
    0|0
  • benimde aynen canım o uzakta samsunda ben izmirdeyim çok kıskanç herşeyi inada bindirio canımı yakmak için elinden geleni yapıo savaşıo resmen benmle. hemen kızıo bağırıo gitmicen lan oraya buraya dio. anlayışsız çok. bende seviyorum katlanıorum nereye kadar bilmem.

0|0
    0|0
    • Evet sevince insan katlanıyor ben de aynı şehirde değilim aynı durumdayız canım ama sabır sabır bir yere kadar muhtaç değiliz mecbur değiliz ama unutuyorlar bir de yaşanmışlıklara güveniyorlar sanırm

• sonu olmadığına inanıosan bitir tabiki düzelcek gbi bi durumu varsa çok seviosan vazgeçme savaş

• Teşekkür ederim güzel yorumların için kısmet diyorlar ya ben de bıraktım ucunu hayırlısı neyse o olsun

• Anlıyorum seviyosn ama daha iisni bulurum die sakin ayrılma gelen gideni aratır onda aşağılık kompleksi var yüzyüze konuş ve konuşmaya başlarken ayrılmak istemediğini soyle ve mantıklı konuşmaya çalış dolaylı yollardan bütün sıkıntı anlat anlayacaktır emininim Anlıyorum seviyosn ama daha iisni bulurum die sakin ayrılma gelen gideni aratır onda aşağılık kompleksi var yüzyüze konuş ve konuşmaya başlarken ayrılmak istemediğini soyle ve mantıklı konuşmaya çalış dolaylı yollardan bütün sıkıntı anlat anlayacaktır emininim

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim ama anlayışlı biri değil yani ben konuşmaya başladığımda o konuşma uzun olunca sıkılıyor ama yaptıklarını da iki kelimeyle anlatamam!Ya hiç söylemiyorum ya da dinlemiyor bunlıyorum.Biliyorum farkındayım onda aşağlık kompleksi olduğuna ama bunu benim farketmemden çok onun bunu kabullenip kendini düzeltmesi gerek bu da malesef pek mümkün değil.Beni çok yorsu zamana bıraktım ama gittikçe uzaklaşıyorum ondan..

• Sıkıntısız ilişki olmuyo ki bende nişanlıyım bir ay sonra düğünmz var ama bir haftadır kusuz ben üç gün tl kapattım oda sn üç gün kapatırsn ben bir hafta kapatırım ddi öyle güzelim kadınlarin fitratinda erkekleri yola götürmek var bunu sabırla yapmak lazım ki sonradan sefasını sürelin

• Buna çok üzüldüm bak bence kesinlikle aile falan düşünme sen kendini düşün yol yakınken dön evlilik çok zor bir şey asla mutlu olamazsın daha boyle yapıyorsa bence bı an önce ayır yolunu ve mutlu olabılcegın bırıyle ol sen çekme onu mecbur değilsin buna

Yükleniyor...