Azerbaycan'ın Eurovision şarkısını nasıl buldunuz?

Ben şimdi dinledim. Millet o kadar övüyordu Azerbaycan 1. olur diye. Bence şarkı o kadar da güzel değil. Ses getireceğini ve dereceye gireceğini sanmıyorum.

0|0
84

En İyi Kız Görüşü

• ben yarısında kapattım güzel değil

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 7

• dinlemedim şarkının adı ne?

0|0
    0|0
  • Dinlemedim :)

0|0
    0|0
  • Ben beğendim adamda ses var.

0|0
    0|0
    • Ses varda şarkı temposuz yarışmada iş yapmaz

• Onun güzel olduğunu kim söyledi? Ben görüşümü paylaştım. Yarışmanın sonucunu göreceğiz. İlk 5'e giremez diyorum ben.

• tempodan bahsetmişsin çünkü ben de görüşümü paylaştım neyse görürüz sonuçlarda

• Bence gayet iyi. ya da ben Elnuru sevdiğim için güzel geliyor.

0|0
    0|0
  • Şarkı fena değil ama söyleyen çok sempatik :)

0|0
    0|0
  • İyiiiiiiiiii.

0|0
    0|0
  • Elnurun şu an beyazda söylediği mi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• dinlemedim ama azeriler bu işi biliyor ne zaman katılsalar derece alıyorlar umarım 1. olurlar adamlar en son 1. olduklarında ellerinde azerbaycan bayrağı bile yoktu sadece türkiye bayrağı ile gelmişlerdi. :)

0|0
    0|0
    • İnşallah olurlar ama şarkı temposuz o yüzden başarılı olabileceğini sanmıyorum

• valla dinlemedim ama genelde hep ilk 5'e giriyorlar bir kere de 1. olmuşlardı zaten o yüzden bu şarkıları da beğeniliyorsa güzeldir diye düşünüyorum. illa tempolu olması da şart değil.1. oldukları zaman ki şarkıları da tempolu değildi ama güzeldi. yine de dinlemeden kesin bir yorum yapamam tabi

• ilk 7 ye girerse başarı bence bizim salaklar boykota devam etsinler halen daha katılmayarak yılda bir kere tüm aileleri ekrana Kitlerdi Eurovision taaa elin alakasız Avustralya sı bile katılıyor biz duralım

0|0
    0|0
  • dinlemedim

0|0
    0|0
  • Bugünmü Eurovision? Haberim bile yok

0|0
    0|0
    • Yok ya Beyaz Show'da şarkıyı söyledi :)

• Haaa su sarisin cocuk omu? Daha demin gecerken kanallari bir turuncu kafali birisi sarki söylüyordu

Yükleniyor...