Tiyatroyu severmisinz?

Tiyatro severmisiniz tihatro oyunlarını izlemeye gidermisiniZ? gitmiyorsanız sebep?

0|0
5|2

En İyi Erkek Görüşü

• benim bir ev arkadaşım var tiyatrocu
    tiyatrodan soğuttuğundan gitmiyorum:))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Her cuma kostugum kultur sanat merkezinde iyisi kotusu her turden tiyatroyu izledim iyi oynanan ve iyi yazilmis senaryolar tabi ki en guzelidir ancak kotu bir eserden dahi cikardigim dersler oldu bu yuzden ozellikle bir tiyatrocu olarak gonul rahatligiyla soyleyebilirim bir insanimiz tiyatro izlemeyi hic bilmiyor iki ben tiyatroya asigim..

0|0
    0|0
    • Öncelikle alkışın bol olsunsevgili meslektaşımm bende bir tiyaro aşığıyımm onunla aşk yaşıyorumm bende fırsat buldukca oyn izlemeye gidiyorum tabi:)))

• Ozamn seni mutlu edicek birşeylerle uğraşman lazım hemn sanata sarıl şimdiden başlarsan bir 5 yıl sonra cok faydasını görürsün emin olll

• Zaten bu yila kadar hayatimdaki hersey sanatti resim muzik spor dans tiyatro surekli bunlarla ugrasiyor birseyler yapiyordum ayni zamanda derslerimi de devam ettirebiliyordum ama bu sene...

• Gitmek isterdim.. okuldan dogru gitmisizdir eskide.. simdi de gitmek isterdim.. ama bilmiyorum yaa.. burlarda tiyatrolar nerlerde falan arastirmak lazim aslinda (almanyada)

0|0
    0|0
  • Tiyatro sevilmez mi. Ucuz oluyo diye devlet tiyatrolarında izlerim genelde. Ayda iki kere falan giderim.

0|0
    0|0
    • Aynen bende ucuz diye dt lerde izlierim:))) ayda ikikez cok iyi:)

• çok severim :)

0|0
    0|0
  • Çok severim zamanım oldukça ayda yılda bir anca giderim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Hemde çok severim ama gitmem sebebi yok gitmek istemiyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...