Game Of Thrones izleyenler?

Catelyn Stark tekrar dirilcekmiş kitapta öyleymiş, geçrek mi bu bilen var mı?

Güncellemeler:
http://hizliresim.com/ZDVjXo Gelişi çok fena olucağa benziyor😲

0|0
4|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Spoiler'a gerek yok bence.

1|0
    0|0
  • Hadi be spolier vermeseydin keşke ama iyi yinede :D

0|0
    0|0
  • valla dırılırse de baya beklerız. 5. sezona geldık akgezenler daha pıyasada yok

0|0
    0|0
  • yok artık

0|0
    0|0
  • güzel film baslıycam dostum

0|0
    1|0
  • hıc ızlemedım hep spoıl aldım toplu ızlıcem bır gun

0|0
    0|0
  • o hangisiydi ya, en başta ölen adammı kellesi vurulan

0|0
    0|0
    • Hayır ned stark ın karısı :)

• Çocuk orda telepati gibi bişey yapıyo ve şu son bölümlerde aryadan umudumu kestim artık:(

• evet arya da son bölümde ev hanımı oldu resmen

• Ned starkin anasi mi

0|0
    0|0
    • Ned stark ın karısı☺️

• Ahahahahahah öteki tarafta çocuk yapabileceğini hiç sanmıyorum😂

• Kendisi geri gelebildiğine gore öteki tarafta işler normal ilerlemiyor heralde nolcak :D

• Sacma oyle bsy olamaz

0|0
    1|0
  • İzlemedim :)

0|0
    0|0
  • Ama konuşamayacak çok derin kesmişler boğazını yıldırım lordunun yanında olacak

0|0
    0|0
  • o ne la sen biliyonmu @BakireTavuk

0|0
    0|0
  • Başlayacağım diyorum bir türlü zaman bulamıyorum :/

0|0
    0|0
  • izlemem

0|0
    0|0
  • Şimdi duydum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Keşke buraya yazmasaydın yahu ya millet spoiler yediyse :D
    Evet Lady Stoneheart olarak dönecek ama bu sezon ihtimal vermiyorum daha erken, muhtemelen altıncı sezona bırakırlar. Gerçi dizi bu sezon kitapla bağlarını koparmaya başladı birkaç şeyi değiştirdi ama bu konuda bir değişiklik yapacaklarını sanmıyorum

0|0
    0|0
    • Bu sezon biraz durağan sanki bilemiyorum ama cidden bomba olaylar olucak o yüzden bu bölümler bana geçiş bölümleri gibi geliyo neyse 11 mayıs olsada 5. bölümü izlesek😄

• Aslında durağan değil sadece durağan görünüyor, Arya'nın başladığı macera, Sansa'nın Ramsey'le evlenme kararı alması, Maergary'nin Cercei yi göndermeye çalışması, Cerceinin serçelerin tarikatını arkasına alma çabası, Jon'un başına gelenler.. Tyrion ve Deanerys ikisi... of nasıl heyecanlıyım. Daha Brandon'ın sahneleri de gelecek. En son uçabileceğini öğrenmişti. Winter is coming bitch 😎😎

• Winter is coming ama daha ak gezenler ortada yok brandon dan haber yok öldümü kaldımı noldu😂 haklısın ama geçiş bölümü bunlar daha maceraya daha başlanmadı☺️

• Baya oldu izlemeyeli, bilemedim..

0|0
    0|0
  • Game of thrones duyunca koştum geldim. Ama söylemeyin ya valla hayatta beni tek heyecanlandiran meraklandiran şey bu dizi

0|0
    0|0
  • Oha yok artık

0|0
    0|0
Yükleniyor...