• Sor
  • Bence

Kore dizileri izliyor musunuz, tavsiye edebileceğiniz diziler var mı?

Kore dizileri izliyor musunuz?Tavsiye edebileceğiniz diziler var mı?Konuları ne ?

Görüşün nedir?

0/2000

En İyi Görüş

• personal taste:romantik-komedi- azıcık dramyou're beautiful:romantik-komedi- azıcık drammarry me mary:romantik-komediboys over flowers:romantik-dramcoffee prince: romantik-komedisecret garden: romantik-komedi- dramplayful kiss:romantik-komediizledim hepsini çok güzeljapon olarak :hanazakari no kimitachi e süperdirkonularını yazmak zor geldi ama :(

• en güzeli hangisi sence?

• Öncekileri Göster
    • Sakarlıkları,yanlış anlamaları yok mu oyyş yirim onları :)

• :)

Erkekler Ne Diyor 19

• tacir, kore değil ama aynı yöreden bessama mujo:)

• winter sonata, korenın en meshur dızısıdır. muzıklerıde sahane

• korede 5 minare bu dizi bir harika

• bir insan kore dizisi niye izler ya dizi sekteörünün liderleri ingilizler ve amerikalılar onlar dururken kore dizisi niye izlenir anlamıyorum

• film varda dizi ı ığh

• Zamanında çok izledim. Denizler imparatoru, Bichunmoo, The legend, Kingdom of the winds,

• Hiç mi işiniz gücünüz yok ya...

• one pieceeeeeeeeeee :D :D

• saraydaki mücevhersarayın incisitacir Bunlar en beğendiğim ilk üçü ama daha bir sürü diziler var onlar tan olarak bilmiyorum çünkü hiç izlemedim :)

• mutnojmet eğer sarayın incisini izlersen hafta içi her gün trt1 de saat 13:25 te başlıyor, benim saatlerime pek uymasada işim olmadığı zamanlar seyrediyorum, bence güzel bir dizi :)

• hayır izlemiyorum hatta denk gelmedi hiç

• bi ara 1 bölüm izlemiştim . bi kız vardı öğrenci , yine aynı sınıftaki oğlanın evinde kalıyodu ailece . komedi tarzı bişey ama eski galiba 8-9 ay önce izlemiştim. adını hatırlamıyorum :)))

• Kralın cıvırları tarzı diziler var.. Onlardan mı kasıt..?

• Kore filmi hastasıyım dizileri de sarma başıma asosyal oldum bunlarım yüzünden.

• Dalga mı geçiyorsun ciddi mi söylüyorsun anlamadım...

• Öncekileri Göster
    • Aynı fikirdeyim

• En sevdiğin aktör kim peki

• Üç hanedanlık :(

• Ben izlemiyorum.Çünkü KS'deki o ergeni hatırlatıyor.İsmini anmayalım.

• bizim sınıftaki kızlar takmış bu dizilere dedim önce yolda yürümeyi öğrenin.

• Gangam styla dinliyoruz biz

• link eklediğim link fikir verecektir.

• Sevmiyorum...

Kızlar Ne Diyor 10

• izliyorum tabikiboys over flowers ve caffee prince güzel

• kore dizileri izlerken soru sormıyım aratayım dedim senin sorun çıktı karşıma :DI need romance 2.sezonsecret gardento the beautiful49 daysbigmy name is kim sam soon youre beautifuldiğerleri yazılmış zaten :D

• boys over flowers izlemedin mi o.O

• playfull kıssten sonra nu ızlemiştim coffe prınceyı falan ızldeım yazmıslar onları onda yazmadım su an bnde ızlıcek dızı arıyorum :S

• izlemez miyiz :D you have falllen for me , to the beautiful you ve dream high favorim ♥

• Bridal MaskSecret GardenHong Gil DongA Gentleman's Dignity

• kore dizilerini çok seviyorum bende.özellikle şu iki diziyi tekrar tekrar izleyebilirim:1-still marry me 2-devil beside youikiside romantik türde, umarım yardımcı olabilmişimdir :)

• hiç izlemedim ama tavsiye eden bir çok tanıdığım oldu.

• bu ara pek izlemesem de, önceden cok izlerdim.tavsiyem var.my name is kim sam soon (yası gec bir kadını anlatıyor, pastacılık okumus) link cain and abel (habil ile kabilden esinlenmişler) link i'm sorry i love you (bu cok bilindik) link coffee prince (iş bulamadıgı için erkek kılıgında garsonluk yapmak zorunda kalan bir kadını anlatıyor. müzikleri cok güzeldir) the princess man (romeo ve julieti kendi tarihlerine uyarlamıslar) link princess hours (goong isimli manhwadan uyarlanmıs) link

• izlerim en sevdiklerim boys over flowers ve coffee prince

• soruyu ne zaman sordun bilmiyorum ama heartstrings, flower boy next door, love rain ve izlemediysen BOF ve You're Beautiful kesinlikle :D

• Hayır izlemiyorum.

Yükleniyor...