Insan canı sıkılınca ne yapar?

yapacak bişey bulamamak çok ilginç değil mi ? peki siz böyle bir türlü geçmek bilmeyen zamanınızı nasıl değerlendiriyorsunuz?

Anket Sorusu

• Yapacak bişey düşünüp daha da sıkılırım :) A seç
  • Müzik dinlerim.... B seç
  • Internette sörf yaparım.... C seç
  • Çıkar dışarı dolaşırım... D seç

Cevabın Var mı?

0/2000

En İyi Cevap

• of off :)

• Aa şahşırdım. :)

Erkekler Ne Diyor 17

• ona buna salça olurum

• dışarı çıkar arkadaşları ayartırım, baktım tek kaldım gider köpek gibi içerim.

• içmek.. ne varsa içmek canın hiç sıkılmaz. internet ya da başkaları aklına gelmez. oturursun canlı müzik yapan bi yere . sabaha kadar koparsın. canın manın sıkılmaz. ondan sonrada akşama kadar uyursun.

• internet varken asla canim sikilmaz :))))))))))

• son güncelleştirmeleri konrol ederim

• spor yap kendinin yapabileceyin iş bulabilirsin çalışmıyorsan

• çekirdek çıtlatırım çıt çıt diye..

• Pes atarım

• Film izlemek en güzeli.. bence

• Komedi dizilerine sar. Zaten geneli 20dk. ile 30dk arasında değişiyor.

• Çıkar dışarıda dolaşırım tabikide evde durunca ınsan bunalıma gireer motoru alıp iki tur atmak kızların yanından geçmek insana mutluluk verır sıkıntı yok olur :)

• İçimden hicbirsey yapmak gelmiyorsa gözlerimi kapatıp uyurum. Yapacak is yokken en güzel şey uyumak.

• Birşeyler yapabilmek için kendime zaman yaratmaya çalışıyorum... Senin ki gerçekten ilginç bir durummuş bunun sebebide gereğinden fazla boş vaktinin olmasıdır...

• Bir iş bul çalış hatta seveceğin bir iş olursa zamanın nasıl geçtiğinin farkında olmazsın...

• gerçekten öyle... fazlasıyla boş vaktim var...

• Eğer okumuyorsanız size çalışmanızı tavsiye ederim canınızın sıkılmasına en iyi çözüm olacağını düşünüyorum okul durumu varsada ilgi alanınıza giren konularda kursa gidebilirsiniz kendinizi geliştirmenize çok faydası olur bence...

• buraya gelip sorulara cevap veriyorum

• :)

• arkadaşlarımı biraz dürterim

• ahhhhhhhhhhhhhhhhhhh çekiyorum böyle ama işe yaramıyor hayat devam ediyor yüzden durmadan çalışmak gerekir

Kızlar Ne Diyor 19

• Yapacak bişey düşünüp daha da sıkılırım :)

• Yapacak bişey düşünüp daha da sıkılırım :)

• Müzik dinliyorum ve internette geziyorum.

• internette gezinirim,böyle parmağıma ne kadar ojem varsa her parmağıma farklı oje sürerim,yemek yparım,pasta börek yparım,şarkı söyler dans ederim.

• d şıkkı...

• muzik dinleyip uyuyarak geciyorum.

• İnternet , film izlemek , arkadaşlarımla telefon sohbeti yada reel sohbet yapmak.

• sigara içip sağa sola sataşır.

• kahretsin ki bu sataşılan şey de çoğunlukla bilgisayar olur.

• uyurum

• cikar disari arkadaslarimla gezerim yada muzikde ola bilir ama her zaman deyil e ya p*rno film izlerim beee

• yani diyorumki bana hayvan deyemezsin saygili ol birazzzzz

• ne dediyini anlamıram. men dovşanlar kimi ağılın hemişe sevişmeye gedir deyirem, anlayırsanmı

• delimisin ya danisigia fikir er aaaa heyvanda arsan

• Öncekileri Göster
  • himym iyi gelir, tavsiye.

• film izle

kitap oku

insanların derdini dinle (inan işe yarıyor)

• 4 şıkkı da yapıyorum. Ayrıca 5. şık olarak bu siteye takılıyorum :))

• mezdeke acip oynarim yaa nesem yerine gelsin

• Eski komedi dizilerini izlerim. Müzik dinlerim, buraya bakıyorum, face'te insanlara bakıyorum kim ne yapmış, nereye gitmiş (: Tavla oynuyorum netten. Mesaj atıyorum yakın arkadaşlara vesaire...

• Bu siteye giriyorum:D

• Müzik dinlerim dedim müzik dinlemekle kalmaz ohh döktürr :D

• hayal kurarım

• Keşke hayat hayallerden ibaret olsaydı en kolay şey.

• olsun insan ne kadar hayal kurarsa o kadar geleceğinin fragmanını çekmiş olur. olmaz diye bir şey yok. hem ütopya kralı benim arkadaşım. sen hayallerini mail olarak at bana ben iletirim kendisine =)

• :)aslında tam olarak öyle değil belki gelecekte olmayacak bişey,olmasını istediğim şeylerin hayalini kuruyorum,özgür olduğumuz tek yer hayallerimizdir.

• Öncekileri Göster
  • Mutlaka çıkıp dolaşırım..ya da kitap okurum..

• 19gün

İnternette İllaki Bişeyler Bulurum

Yükleniyor...