İzlediğiniz en güzel film?

İzlediğiniz en güzel film?
Benim en sevdiğim film Interstellar peki ya sizin?

0|1
6|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• İnton he wild

0|0
    0|0
  • PAcific rim
    Lucy
    En etkilendiklerim

0|0
    0|0
  • Jason statham butun flimleri

0|0
    0|0
  • Çalıntı hayat
    Zehr-i cin ikişi eşit ayıramıyorum ikiside başyapıt

0|0
    0|0
  • my name is khan, 3 idiot, Taare Zameen Par izleyebileceğim en mükemmel filmlerdi.

1|0
    0|0
  • Hızlı ve öfkeli serisi
    Jason Statham filimleri

0|1
    0|0
  • Yüzüklerin efendisi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bu filmleri ve diğer yazamadıklarımı yani Shah'ın bütün filmlerini seviyorum 😄
    MNIK (Benim Adım Khan), Happy New Year (Mutlu Yıllar), Rab Ne Bana Di Jodi (Bu Çifti Rabb Birleştirdi), Jab Tak Hai Jaan (Yaşadığım Sürece), DDLJ (Cesur Yürek Gelinini Alır), Kabhi Khushi Kabhie Gham (Sevinçte ve Kederde), Kuch Kuch Hota Hai (Birşeyler Oluyor), Ra. One, Don 1 ve Don 2, Kal Ho Naa Ho (Yarın Olmayabilir), Baazigar (Hokkabaz), Om Shanti Om, Veer Zaara, Kabhi Alvida Naa Kehna (Asla Elveda Deme), Chak De India (Haydi Hindistan), Paheli, Main Hoon Na (Ben Yanındayım), Mohabbatein (Aşk Hikayesi), Devdas, Darr (Korku), Chalte Chalte, Phir Bhi Dil Hai Hindustani, Pardes (Memleket), One 2 Ka 4, Duplicate (Kopya), Swades (Vatan), Karan Arjun, Dil To Pagal Hai (Deli Kalp), Chennai Express (Aşk Treni), Baadshah (Kral), Hum Tumhare Hain Sanam (Ben Seninim Sevgilim), Billu Barber (Billu Berber), Dulha Mil Gaya (Damat Bulundu)

1|0
    0|0
  • Ben Vampir filmlerinin hayranıyım o yüzden Vampirle yüzleşme diyebilirim

0|0
    0|0
  • Dracula, Fast and furious serisi 😎

0|0
    0|0
  • Fight club

1|0
    0|0
  • Gökyüzünün 3 metre üstünde kesinlikle izlemelisin mükemmel bir film