Arkadaşlar korku filmlerinden haz alamıyorum.

Bugüne kadar çok korku filmi izledim ama hiç ödüm biyerlere kaçacakmışgibi korkmadım. Çok severim korku filmlerini ama ya ben bulamıyorum gercekten güzel bi korku filmi ya da hiç etkilenmiyorum. Sizin önerebileceğiniz çok çok çok güzel etkilecebileceğim bi korku filmi varmı ?

0|0
6|8

En İyi Erkek Görüşü

• bende korku fılmı hastasıyım ama dedıgın gıbı hıc bır fılmden korkutugmu hatırlamıyorum.. onun ıcın daha gercekcı olarak seri katıllerin gercek yasamlarından uyarlanan fılmlerını ızlıyorum artık, ted bundy,henry portrait'in filmlerini tavsiye edebilirm

0|0
    0|0
    • İsimlerini verebilirmisin güzel filmlerin

• gecenlerde mum&dad diye bır fılm ızlemıstım..cevırısı cılgın aıle olarak yapılmıs ılk olarak bunu ızlemenı tavsıye ederım fena degıldı.. ardından;Henry Portrait of a Serial Killer,Natural Born Killers,American Psycho bunları tavsıye edebılırım.. dedıgın gıbı cok kalıtelı,soluksuz bırakıcak bır korku fılmı yok ama kotunun ıyılerı dıyebılırım..

• Çok tesekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 7

• harbiden he sektörü bok ettiler :/

1|0
    0|0
  • Kibrit kutusundaki ceset

0|0
    0|0
  • hayvan mezarlığını izledinmi

0|0
    0|0
  • bi gece görüşelim..

0|0
    0|0
  • Dario Argento ve Hitchcock filmlerine bak.

0|0
    0|0
  • izleme o zaman çaban neden?

0|0
    0|1
  • adı neydi bilmiyorum da yasaklı korku filmleri +21 / +23 / +25 yazıp google da ararsan bulabilirsin hep vahşet filan anlatan filmler

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Aynı Durumdayım seninle en son 12 yaşımda 6. his filminde adam akıllı korktum :D

0|0
    0|0
    • Hahahah bende o yaşlarda çığlık filminden korkuyordumm :D

• sadece katil bebek chuckyde öyle tırsmıştım onu da küçüklüğüme veriyorum

0|1
    0|0
  • Eden lake i begenmistim. Bi de psikolojin dayanabilir se tabi iskence odasi var:D

0|0
    0|0
    • eden lake cok sınır bozucu bır fılm. o kucuk veletlerı bulup dovesı gelıyor ınsanın

• link tut bakalım .)

• Vayy be, azmin zaferi :)) e begendin mi bari:)

• sessiz tepe. konusu ve görsel anlamda çok iyi bi film

0|0
    0|0
  • Dario Argento, Takashi Miike ve Carpenter filmlerine bak.

0|0
    0|0
  • Sen korku filmlerini çok yanlış anlamışsın.

0|0
    1|0
Yükleniyor...