Dostoyevski Beyaz Geceler kitabı ile ne mesaj veriyor olabilir?

sevgilim bana Dostoyevski'nin Beyaz Geceler kitabını mutlaka oku dedi, ne mesaj veriyor olabilir, okuyan var mı?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• Uzun uzun anlatmaktan ziyade, sevgini kullanan insandan uzak dur diyor, diyebiliriz.

Koşarsın,ilgilenirsin,seversin sonra hop kardeşiz der.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bence bir mesaj vermeye çalışmıyordur.Dostoyevski seven birinden beklemem böyle çocuklukları :) Ama güzel kitap, Dostoyevski'nin ilk eserlerinden olmasına rağmen başarılı bir öykü..

0|0
    0|0
  • çok güzel okumanı tavsiye ederimde sayın gizli bu sevgilin sana ne kadar çok kitap tavsiye etmiş sende hepsinde mesaj aramışsın :) ne iş

0|0
    0|0
  • okudum o ktabı güzel bence okumalısn :)

0|0
    0|0
  • OOOOOOOOO en sevdiğim eseri diyebilirim.Yalnız mesaj veriyorsa iyi bir mesaj değil söyleyim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Eger bu olay gectgimiz pazartesiden sonra gerceklesmisse trt1 de yayinlanan leyla ile mecnunun 71. bolumunu bir izle derim ayni kitap orada geciyor. Tabi ki meraklanman icin ne uzerine gectigini soylemiyorum. Eger izlersen anlarsin. Tabi benim fikrim ondan yana.

0|0
    0|0
  • Rusya'da gerçekten karanlıkta gündüz'ü yaşayabildiğin bir zamanın olduğunu turizmi anımsatıyor bana.

0|0
    0|0
  • şutla gitsin ! !

0|0
    0|0
  • güven ortamı ile ilgili karşındakine güvenmek tanımadıklarına ne derece güvenirsin

0|0
    0|0
  • sevgilisinin gelinlik isteğinden bezen bir adamın hikayesi.

0|0
    0|0
  • Mecnun: Dostoyevski'yi getirdim sana. Leyla: Kim? Mecnun: Tolstoy Engin. :)

0|0
    0|0
  • leyla ile mecnun izledim desene şuna :))

0|2
    0|0
  • paranoya başlangıcı sendeki arkadaşım.

0|0
    0|0
  • Oku o zaman.

0|0
    0|0
Yükleniyor...