Trol trol trol trol trol. Gel +1 ?

Hikayeyi devam ettirin. En begendigim mantıklı hikayeyi eig yapıcam

Ben geçenlerde 5 kişilik grubumla safari yapıyoruz. Yolda ilerlerken birden cama maymunlar geldi. Bizde harçlık (muz) istediler. Tabi RTE kankam ben vermeden van münüt murat diyerek cebinden 5 muz çıkarıp verdi. Ben tabi şasırdım. Şöför abimiz ise RTE kankamı cibil cibili şak şak diyerek tebrik etti. RTE kankam yanında davutoğlunu velisi olarak getirmiş. Sanarsınız okula babayı getirme günü. Neyse ilerledik. İleride aslanlar çitayı sıkıstırmıs. bir baktım çitanın kuyruğunda ampul. Hemen RTE kankam arabadan indigi gibi sustalı çakısıyla aslanlara kafa tuttu ve onlara '' kendinizi ne sanıyorsnuz stadınızı ben yaptım gidin fenerin yanında '' diyerek aslanlara bagırdı. O sırada ilerde yaşlı bir teyze dileniyordu. Yol üstü ona ugradık, biz hayır duası ve biraz yiyicek bekler sanarken teyze bizden candy crustan can yolla dedi, RTE kankam yollamayınca tabi kadın beni everin bana koca bulun diyerek cıldırdı ve RTE kankama saldırdı. RTE kankam kadına imana gelmesini soyledi ve elindeki teli alıp kıbleye cevirdi. Samanyolu HD acıldı ve kadın oradaki dizi filmderden yeni bir boyuta gecti.

Bu hikayenin kurum ve kuruluslarla alakası yoktur. Gerisi sizde :D :D :D

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 1

• Beyin ötesi

0|0
    0|0
Yükleniyor...