Meslek gruplarında görülen yanlışlar nelerdir?

Kimimiz doktorlardan şikayetçiyiz, kimimiz özel sektör patronlardan, kimimiz öğretmenlerden, kimimiz taksiciden, kimimiz otobüs şöforünden, kimimiz çalışanından şikayetçiyiz...

Uzar gider liste...

Meslek gruplarında gördüğümüz yanlışları sıralayalım mı?

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• neremiz doğru ki rüyabacı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Mühendislerde de bir iş anca bu şekilde yapılır sanrısı var. Farklı çözümleri kabul etmek istemiyor bazıları. İlle de kendi bildiği yol. Zaten her diploma alana mühendis demiyeceksin arkadaş. Ben onu gördüm.

Meslek olarak en antipatiği de, amirlerinin köpeği olmuş polisler. Kanun dışı emirleri bile hiç itirazsız yerine getiriyorlar. Çoğunda sa aşağılık kompleksi var bunların. Tabi neyin ne olduğunu bilen adam gibi adam polisler de var da. Onlar da ne kadar azınlıkta kaldı, değil mi?

0|0
    0|0
    • Öyle düzgün polisleri sahada pek barındırmıyorlar. Kardeş proje adı altında alakasız belediyelere bekçi niyetine gönderiyorlar.

• Kendini savcı zanneden polisleri boğazlayasım geliyor.

1|0
    0|0
  • başbakandan şikayetciyim,garibanları görmüyor

enerji bakanından şikayetciyim benzini,elektiriği,doğalgazı,faturaları görmüyor

tarım bakanından şikayetciyim,çiftciyi,hayvancılığı,bilmiyor

ulaşım bakanından,şikayetciyim tırafiğin halini görmüyor

çevre ve şehircilik bakanından şikayetciyim,yüksek yüksek binalar yapılıyor,izin veriyor

,ben sağ sol kürt türk bu meselelerle günü gün etmek değil bu vatan topraklarında yaşayan bütün canlıya daha rahat huzurlu ve ferah bir yaşantı istiyorum,neden pisikolojisi bozulanların sayısı binleri aştı kimsenin huzuru kalmadı,millet bugünü düşünmeden yarını düşünür oldu,borcu olmayan parmakla gösterilecek kadar az,neyse çok doluyum patlamayım şimdi burda:))yani alayından şikayetciyim

1|0
    0|1
  • Kaza ile öğretmen olmuş insanlar var çoban olması gerekirken gelmiş öğretmen olmuş kültürsüz görmemiş insanlar.. bu saydığın meslekler yorucu zor meslekler taksıcıden demişsin taksici dediğin adam senin gibi sabah 8 aksam 5 calısmıyor. gece 4 te yatıp sabahj 6 da kalkıyor. normal bence. ama hepsi icin genellemiyorm bazıları

0|1
    0|0
  • yanlış değilde ne kadar cok öğretmen var bu ara sallasan çarpıyo :))

0|0
    0|0
  • Valla her meslekte cins bir tür çıkıyor, saygısız sevimsiz gereksiz...

Bu meslekten çok insanlardan kaynaklanıyor tabi ama bazı mesleklerde % oranına baktığımızda çoğu öyle olanlar var mesela 2 arkadaşın daha şikayet ettiği gibi polislerimiz.

Birde doktorların (hepsi için asla demiyorum) muayene ettiği hastayı hor görüp bilgilendirme gereği duymaması çok uyuz olduğum bir olay. İlaç yazar şöle böle yap der gönderir, çoğu kişi hastalığı tam olarak ne onu bile anlamaz. Çok terbiyesizce bir durum.

0|0
    0|0
  • Doktorlar veterinerlerin hayvanlarla ilgilendiği kadar ilgilenmiyor,hemşireler iğneyi düşmana mızrak saplar gibi saplıyor,mağazalardaki satış temsilcileri sizi gölge gibi takip ediyor vs...

0|1
    0|0
  • Sinirli sinirli iş yapan ve kendisine bir şeyler soran yaşlıları tersleyen memurlara selam olsun!

1|0
    0|1
  • haberlerde gördüm dün..öğrencilerin üsütüne biber gazını nasıl sıkıyolar..komserde arkadan bağırıyor..bas sık sık devam diye..

sinir oldum polislere..

hepsini katmayalım tabi :)

0|0
    0|0
    • kendini bilgisayar oyununda zannetmiş demek ki, arkadan coşturuyor :)

• off ya canım çekti şimdi, böyle gazlayasım var onları :d takım grup dk başı roger that roger that çekip, panzerden sulamayla birlikte süpüresim var :)

• unutmazlar :)

• Polislere karşı antipati besliyorum.Çünkü adam gibi davrananı görmedim daha.

2|0
    1|1
  • trafik ve normal polisler ,

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ben otobüs söförlerinden bide doktorlarından sikayetciyim.. söferlerle kavga etmekten bıktım sanki arabanın içine insan değilde hayvan alıyo milletin o iğrenc ter kokusunu cekmek zorundamıyım ben yaaa doktorlara gelnce hepsi için değil tabe.. son zamanlarda çogu sapıttı kimisi hastayla yeternce ilgilenmiyo kimisi anlamıyo etmiyo yanlıs teshiş yalnız ilaç yazıp gönderiyo adam öldürmek günah olmucak varya dünyada bi tane yamuk adam bırakmam herhalde:D

0|1
    0|0
    • allahtan öyle bişey yok :))

• ben anlamam hangisi oluyo:D ya bana bi iki saat ver teyzem geldi bugun burdaysan geceye kdr oynarız merak ettm oyunu... ayrıca kızın sorusunu zaptettik ayıp bişi diyecek smdi mesaj at

• demez demez :)) tamam burda olursam oynarız :)

• ülke idarecierini durumu zaten balık baştan kokar misali..anlatmaya sayfalar yetmez

onlardan sonra ilk aklıma gelenler

öğretmenler sürekli kendilerine ayrıcalık ister bir durumdalar,ülkede kendileri kadar hatta daha fazla daha nitelikli eğitim almış insanlar varken sürekli devlet işine giremediklerinden şikayetçiler. bu durumda yıllardır özel sektörde anası ağlayan mühendis,mimar,avukat, psikolog,tasarımcı vs vs ne yapsın?

esnaflar sürekli haksız kazanç ve fahiş fiyat peşinde

devlet dairesi memurları iş ehli olan kısım % 1 civarında bile degil hepsi devlete arkasını yasladıgından mütevellit vatandaşı oyalayıp ,mesai saati doldurma peşinde

ilk olarak aklıma gelenler bunlar.ama buna ek en az 100 tane daha bulunur:)

0|0
    0|0
  • kendini halkın adalet kaynagı sanan polislere sinir oluyorum. zaten cogunun meslegi polis degil. iş olmayınca giriyor polis oluyor. üniformayı giyince bir havalar geliyor nedense.

2|0
    0|0
  • Polisleri küçüklükten beri hiç sevemedim.

0|1
    0|1
  • hemsirelri hic sevmiyorum kendilerini kaf daginda saniyorlar sevimsiz gerizekalilar

2|0
    0|0
Yükleniyor...