Kızlar zeka mı ortam mı?

Kızlar sorum size;

1) derslerde pek başarılı olmayan, genelde okulu asan, ortamdan ortama koşan, okul pek fazla umurunda olmayan nasıl olsa bi işe girer çalışırım kafasıyla, genel kültürü sadece arabeskle sınırlı birisi mi yoksa

2) çalışkan, araştıran, bilgili, her konuda konuşabileceğiniz, ortamlara akmaktan çok öğrenmeyi önemseyen, geleceğini garantiye almaya çalışan birisi mi?

Not: çevreme şöyle bi baktığım zaman 1. seçeneği seçenler daha çok. Neden kızlar afedersiniz ama bu kadar odun kişileri seçerler?

Güncellemeler:
yorumlara şaşırdım herkes 2 demiş (gerçi normali de bu bence) çevremde hep 1 seçilir o zaman izmirde sorun var :D

0|0
7|2

En İyi Kız Görüşü

• zekayı seçtiğim için kimse benimle konuşmuyor bile len!

zeki olmak suç mu,çalışkan olmak suç mu...

2 numarayı seçiyorum,o da benim kafadan tam

0|1
    0|0
    • bana daha çok işleri düşünce gelirler :/

• ben samimiyim da ben çok sivri dilliyim açık açık söylerim sen aptalsın ya da bu espri hiç komik değil diye. derslerden nefret ederim okuldan da nefret ederim ama bilmiyorum başarılı bi öğrenciyim nasıl oluyo bunu bende bilmiyorum :D

• :(

hadi iyi günler

Kızlar Ne Diyor 6

• onları secen kızlarda oduuunnn demekki . ben ikinci secenegi tercih ederm . her aklı basnda kızda oyle yapar

0|1
    0|0
  • 2 diyorum 1 de iş yok gelecek adına bişey yok kanka -,-

2|2
    0|0
  • ikisini de istemem. 1 hiç olmaz 2 de olmaz öyle birinden sıkılırım ya olmaz. insan çalışmalı da eğlenmelide. yok ikiside seçenek değil benim için

0|0
    0|0
  • onlar laylaylom insanlar genelde. hayatn gerçegi.

0|0
    0|0
  • 2, ama şu konuda haklıyız: 2'deki özellikte bulunan birçok kişi sıkıcı ve sanki ''biran bitse de devam etsem'' düşüncesinde gibiler.

0|0
    0|0
  • bence 2. seçenekkk.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• anladığımız kadari ile sen 2. seçeneğin vatandaşısız. booooşwerrr sen derslerini çalışşş takma kafana bunları...

0|1
    0|0
  • genelde 1. seçilir

seçenlerde sonuna razı olmalı

0|1
    0|0
Yükleniyor...