Bu adam hangi resimde yakışıklı?

arkadaşlar oyunculuk ajanslarına resim yollamayı düşünüyorum hangisinin gideri var ? :D ya da hiç birimi :D yoksa studyoya girip takımlı adam akıllı foto mu ister ajanslar bunlar yeterlimi ? sevgiler.hayırlı günler efendim :)

1 - link

2- link

3 link

4 link

5 link

6 link

Güncellemeler:
bunlar nasıl 345 e nazaran

7 - link

8 - link

9 - link

10 - link

11 - link

12- link
13 - link

14 - link

en sonda bunlar başka yok :) ;)

0|0
17|7

En İyi Kız Görüşü

• biz seni beğensek nolur beğenmesek nolur.kendine zaten gerçekten güveniyosan göndericeğin ajanslar beğenirse bunun bi anlamı vardır.bizim fikirlerimiz çok geçersiz bence profesyonel ajans sahibi değiliz:).senin de gördüğün üzere herkesin zevki farklı.

0|1
    0|0
    • yok genelde aynı oluyor.ama sizin fikirlerinizde çok önemli şurda şunu yazacana bir numara vereydin daha iyi olurdu bence :) ;)

• numaraya gerek yok ki..neticede hepsi sensin. adamlar seni çağırdıklarında zaten bu fotoya göre değil snein gerçek görünümüne göre iş verirler ya da vermezler.bu kadar kasma bence kardeş:)

• ben titizim kardes :) pozdan poza fark var .;) neyse saygı duyuyorum size .bu arada numara yapmıyorum gayet ciddiyim :)) ;)

Kızlar Ne Diyor 16

• 4 diyorum.En doğalı o

0|0
    0|0
  • 1.yi göderme 3 ve 4 fena değil

0|0
    0|0
    • ok dikkate alındı teşekkürler :)

• rica ederim :) her ajans geri dönüş yapmıyor ve sanırsam torpilde gerekiyor bence eğer çok istiyorsan ilk önce yüzyüze görüş...

• öyle torpil her yerde gerek olan bir şey yoksa patlayamazsın patlatamazsın :D elinden öpecek bir yegen olarak dayında olacak şans işi bunlar kısmet işi kaderimizde varsa olur olmazsa zorlamanın anlamı yok diye düşünüyorum ama deneyecez her türlü yolu :)

• Belli ki kendine çok güvendiğin için atmışta atmışsın linkleri ama güvendiğin kadar tvlerde boy gösterilecek bir görüntün yok anca işte ne olur muhteşem yüzyılda kapı açarsın kuzey güneyde şöför olursun yani umutlarını kırmak istemem ama ha olurda ileride bir program olur yoğurtla ilgili orda cacık olabilirsin :p

2|1
    1|1
    • :D:D ++++++

• ünlü biri olsaydın dingilin ağzının suyu akardı bence:-)

• bilemem :)

• 4-5 iyi kırpma foto ajansa verilmez

0|0
    0|0
    • şu an başka malzeme yok elimde eger gelirse paylaşacam gene fikrinizi alacağım bu konuda dikkatinizi begendim teşekkürler :)

• 3. resmi ve aklı başında..mantıklı. güçlü ve kendinden emin görünüyorsun.. 3ü yollamalısın.

0|0
    0|0
    • allah allah 3. resmide askerliğe veda gecesinde çekilmiştim veda etmiştim 457 güne o gün ondan güçlü gözüküorumdur :D

• hehhehee siz yediye taktınız :)

• öyle de denebilir.

• 3 ve 11 olabilir

0|0
    0|0
  • 3. lınk dıyorum kararsızlıktan ıyıdır :)

0|0
    0|0
  • Yahu güncelleme halla halla.

0|1
    0|0
    • niye be belki bunlar daha giderlidir gaza geldim bunlarıda bir atayım dedim :)

• Ben diyim de zırlaya zırlaya gelip yorum yapma sonra siteye.

• neyi dicen ne diyorsun anlamıyorum :s

• 5 Cevabın çok uzun ya da çok kısa!Cevabın çok uzun ya da çok kısa!Cevabın çok uzun ya da çok kısa!

0|1
    0|0
    • 5 mi cevabın uzun yada kısamı ne demek istiyorsunuz anlamıyorum ben tuaf biri tuaf konuşuyorsunuz :)

• tamam tamma kasmaya gerek yok relax :D

• Göndermesen?

0|1
    0|0
  • 5 iyi bence

0|0
    0|0
  • 3 ve 8 iyidr bencee yolla 3 de çok byfendi gibi duruyosun hoş yni :)

0|0
    0|1
  • 1, 4, 9, 12

0|0
    0|0
  • 4. manzarası güzel.

0|0
    0|0
    • bizim manzaramızda iş yok yani :D

• Tamam doğruyu söylüyorum ki.

Bozmuşsun çekil oradan.

• hadi ya tuh keşke kuzenim çekerken çekileydim :) bilseydim yapardım bu kadar bozacagım aklımn ucundan geçmezdi çünkü teşekkürler :)

• 3. ve 5. diyorum

0|0
    0|0
    • teşekkürler :) 3 ü herhalde ilk başta göndereceğim öyle görünüyor :)

• 1 i yollama

2 yi hiç yollama

3 ü gösterme bile

4 ü hemen sakla

5 i düşün derim ben...

0|0
    1|0
    • HAHAHHA ÇOK GÜZEL BİR DÜŞİNİİYM BARİ O ZMAN TEŞEKKÜRLER :D

• 8 gün sürmez..8 dakka mesela:)

• 8 günü 8 dkkya sıgdırıyim diyorsunuz yani iyi sıgdıralım bakalım :D

Erkekler Ne Diyor 7

• hepsi iyi gardaşım

0|0
    0|0
  • Kardeş acı gerçeği bil ki yakışıklılıkla alakan yok sadece efendi birine benziyorsun :)) Ha oyunculuk dersen onu zaten resimle anlayamayız

0|1
    0|0
  • Senin görüntünde pek değişme yok ama fotoğraf kalitesi oalrak en iyi 4.

0|2
    0|0
  • eşşeğin damına su kaçırma kardeş..yeter.

0|1
    0|0
  • bence 4 yada 5 i yolla cok net cıkmıs ondan

0|1
    0|0
    • yeni makine olunca öyle oluyor gangsta kardesim :) zaten daha ilk fotolarım bunlar bu makineyle :)

• ben genede bir şanısmı denemek istiyorum şimdi çok böyle gözde ajanslara atmayacam kıyıda köşede olan ajanslara atacam .hepsi fikir teşekkürler sayenizde en mükemmel fotomu çekilecem .dogruya yanlışlarımızı hatalarımızı düzelte düzelte varırız değilmi efendim ;)

• ahahaha senle ben her soruda aynı görüşü paylaşıyorum :)

• 3 ve 4 iyi...

bide çerçeve modelini değiştir bence..

0|0
    0|0
    • iyi yürekli insan :))

• ok işte bu sitenin güzellliği burda .at bakalım kardesim nasılmış kalın çerçeveli fazla uçma bin liralık filan bişey atma bana takmadan kalın gelir çerçeve söleyim :D

• LENSTE OLABİLİRMİ PROFİL RESMİM GÖZLKSÜZ BAK

• yakışıklılığın ya sı bile yokki

0|1
    0|0
Yükleniyor...