Rüyasını yönetebilen veya bu konuda bilgi sahibi olan var mı?

küçüklükten beri nadir de olsa rüyadayken rüya olduğunu anladoğım oluyordu. Geçenlerde rüya olduğunu anladım ve karşımdaki insanları beyin gücüyle yönlendirdim. sizde bu oluyor mu?

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• Evet uykuyla uyanıklık arasındaki anla rüya anı çakışırsa rüyada olduğunu anlarsın, ama zihnin ikiye bölünmüştür; nasıl alarm çalarken bir yandan saatin kaç olduğunun ve uyanman gerektiğinin bilincine varıyor ama bir yandan hala yarı uykuda olabiliyorsan rüya görürken de bu olabiliyor. Ama rüyayı yönlendirme işi biraz zordur, genellikle rüyada olduğunu anlayıp rüyayı yönlendirmeye çalışırken istemeden efor harcarsın, çünkü malum sastlerce sürdüğünü sandığımız rüyalar beyinden birkaç saniyede geçiyor ve bu efor uyanmana neden oluyor. Tesadüfen kolayca gerçekleşebilir ama bunun için çalışan, ciddi ciddi mesai harcayan insanlar var. Biraz araştırabilirsin ama uzun süre bununla ilgilenmen gerekir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben istediğim gibi davranıyorum ama birine soru sorunca cevap gelmiyo o kötü 😁 anladığım zaman genelde uyanıyorum 😔

0|0
    0|0
  • evet bu mümkün astral seyahat diye birsey var duyduysanız onun gibi birsey uyurken istemeden veya isteyerek çıkılan istediğin yere ışık hızıyla gidebildiğin birsey ve yönetmekte mümkün

0|0
    0|0
    • mümkün olduğunu biiliyorum da bilmek yetmiyor :D
      astral seyehat değil de rüyamı kontrol etmek istiyorum böylelikle her istediğimi yaparım

• Hayir sinirlenmedim sanati para icin yapan cok hatta sanat icin orasini burasını acanda malesef o insanlar kategorisine girmiyorum onemli olan sanati para kazanmak icin değil sevdiğin icin yapmak burada sosyal mesajmi verelim illa isin sakasi tabiki o konusma 😃

• o değil de asral seyahati yaparsam cini sana musallat ederim :D

Erkekler Ne Diyor 5

Yükleniyor...