Milyonda bir " Bu filmi izleyen var mi?

Ben hayatimda boyle aptal bir film izlememistim. D smartin film kanalinda dek geldi dunayaya bir biyolojik saldiri vs guzeldir diye dusundum ama cok sacma bir sonla bitti.

0|0
3|16

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 15

• Hayır hiç dikkatimi çekmedi (:

0|0
    0|0
  • Zaten önemli noktada odur. Filmlerde istedikleri animasyonları kullansınlar. Eğer ki senaryo girişi, ortası ve bitişi iyi değilse film vasattır.

0|0
    0|0
  • bu tarz filmler hep saçma sapan geliyor bana da...

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • İzlemedim. Kopek baligi olan film izlemem ya hepsi cok sacma oluyor.

• Milyonda bir sacma degil aslinda sonu berbat. Yani baglayamamislat hava da kaldi sonuc yok. Kadinla adam siginakta disardakiler oldu mu kaldi mi? Bunlarda olecek mi? Virus havadan temizlendi mi ( virus 8 gun icinde yok olacakti) butun sorularil cevapsiz kaldi cikolata yediler bitti.

• afıyet olsun dıcen uyucan fılm bu kadar

• Güzel bir film değildi resmen harcadığım vakte üzülmüştüm. imdb'den 10 üzerinden 4 vermiştim. Sinemalara Aşka Tutunanlar diye girmişti.

0|0
    0|0
  • Filmin adı ne? :O

0|0
    0|0
  • Hayır, izlemedim.

0|0
    0|0
  • her filmin sonu güel olacak değil ya :)

0|0
    0|0
  • Doğrudur.

0|0
    0|0
  • Gerçekten başlı başına saçma..

0|0
    0|0
  • filmin ismi ne * :D

0|0
    0|0
  • film soruları çıktı piyasaya :D

0|0
    0|0
  • Filmin tamamını mı izledin?

0|0
    0|0
    • Evet ya bosa zaman kaybi

• Bu filmi izlemiştim, film komple suda geçiyor. Yine klasik köpek balığı saldırısı önce heyecanlanıyorsun film güzel galiba diye. Sonra üzülüyorsun zaman kaybı diye.

• Evet o film bundan daha sacmaydi gerci. Kadinin akibetini gostermeden bitirdiler. Yani bosa yatirim bunlar

• yok.

0|0
    0|0
  • Hayatından kaç dkyı çaldılar söyle bana

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...