Trenin üzerindeki elektrik kabloları bizi kömür ettiği halde kuşları neden çarpmaz?

Trenin üzerindeki elektrik kabloları bizi kömür ettiği halde kuşları neden çarpmaz?

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• Bende hep merak etmişimdir he.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bu soruyu cidden sorduğunu varsayarak cevaplıyorum elektronlar gidip geldikçe akım oluşur. eğer sen sadece bir teli tutarsan elektronlar vücudundan geçer ama olur da iki teli birden tutarsan gidip gelen elektromları iletirsin. yani dediğin gibi kömüre dönersin 😂 hatta bir akrobat elektrik telleri üzerinde şov yapıyodu aynı anda sadece ya + ya da - telleri tutarak akrobasi yaparken yanlışkıkla bir + ve - teli tutum kızarmış tavuk rengine dönmüştü korkunç bişey

0|0
    0|0
  • Kuşların tüyleri elektriği iletmez

0|0
    0|0
  • Cevabı biliyorum ama söylemicem.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• topraklama olmadığından çarpmaz bir film vardı 2 adam binanın son katında düşmanlardan kaçıyordu ve binanın ucuna gelmişlerdi diğer adam tellere atlıyacaz dedi diğeri sen delimisin elektirik çarpar demişti atlıyacak olan hiç elektirk bilgin yok topraklama olmazsa bişey olmaz dedi ve atladı aklımda da ordan kalmış :)

0|0
    0|0
  • Ellerinle tutunsan hic biyere basmasan senide carpmaz ayaklarin biyere degerse komur olursun

0|0
    0|0
  • Çünkü ayakları zemine değmiyor.

Topraklama etkisi.

0|0
    0|0
  • çünkü devreyi tamamlamadıgı için

0|0
    0|0
  • Ayakları yalıtkandır :D

0|0
    0|0
  • Kanadı varmışta uçuyormuşta :)

0|0
    0|0
  • Senide carpmaz toprakla temes etmedigin sürece :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...