Ya hu bu ülkede neden Survivor gibi saçma yarışmalar çok beğeniliyor?

Koca ülkede sanki hiçbir sorunumuz yokmuş gibi saati geldi mi aptal gibi programın başına oturup, saçmalıkları gözlerini kırpmadan izleyen insanlar, neyin kafasını yaşıyor?

İzledikleri yerde kalsa yine iyi, okulda, işte, metroda, otobüste her yerde konuşuluyor.

Aklını seven uğraşacak daha iyi bir şeyler bulsun !

0|1
8|11

En İyi Erkek Görüşü

• Cahil bir toplum olduğu için ve fuzuli işlerden başka işlere beyni çalışmayan insanlar olduğu için. Adam saatlerce tepinen boşş beyinli insanları toplamış tvyede türk insanını bağlatmış OHH miss gibi milyarderline milyarderlik katıyor. Beyinsiz bir türk milleti var ve korkak cesaretsiz. Mason ve Yahudilerin olduğunu kesin olarak söleyebilirm bu pisliklerin arkasında.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Çok saçma buluyorum izlemiyorum

0|1
    0|0
  • Ben de nefret ediyorum su programdan ve surekli konusulmasindan onu izlerken gecen zamana yazik ya

0|1
    0|0
  • Eğlence işte bunlar

0|0
    0|0
    • Değil mi? Haklısın, ülke olarak, ümmet olarak eğlenceye hiç olmadığı kadar muhtaç olduğumuz bir dönemdeyiz.

• Ya hu bir git. Bir de aynen deyip kafa buluyorsun heralde.
      Sen neyin kafasını yaşıyorsun? Ümmet kan ağlarken biz eğlencemize mi bakalım?

• Sen izleme arkadaşım herkes özgür sana ne ki

• Haklisin

0|1
    0|0
  • Çünkü daha kaliteli bir program yok insanlar dizi izleyip sıkılmak istemiyor. Yarisma daha heyecan verici geliyor. Ki zaten TV de birşey yok.

0|0
    0|0
    • Ya hu tvde onlarca eğitici program, tartışma programları, belgeseller vs.. çıkıyor.
      Bunları izleyip insanlar bilgi sahiibi olacağına gidip saçma saçma diziler, yarışmalar izliyor.

• Ayrıca senden bu yorumu hiç beklemezdim

• Nerde bilgili progan hani olsa bende izlicem :) aksam eve geliyorum varolan tek şey dizi ve yarisma. Hem sen beni mi taniyorsun?

• Sorma gitsin... Acun köşeyi dönüyor, milletin beyni paslanıyor.

0|1
    0|0
  • haklısınız

0|1
    0|0
  • bir izlesen çok seversin

0|0
    0|0
    • İzledim de bu kanaate vardım zaten. İzlemesem neden söyliyim bunları?
      Zaman kaybından başka bir şey değil

Erkekler Ne Diyor 10

• İnsanlar ne görmek isterse onu koyuyor

0|1
    0|0
  • milletin hayatı survivor gibi zaten... üç kuruş maaş al sürekli bir eksiklik... ondan kıs bundan kıs... bende şaşıyorum...

0|1
    0|0
  • Milletimiz işsizliği sevdiği için

0|1
    0|0
  • Bende anlamiyorum böyle sacmaliklari izliyorlar

0|1
    0|0
  • Zaman israfı

0|1
    0|0
  • Bilmem ben izlemiyorun

0|1
    0|0
  • Daha neler neler var

0|1
    0|0
  • Ülkece işsiziz biz

0|1
    0|0
  • Günlük sıradan rutin bir hayatın tersi var orda insan izleyince heyacanlanıyor izleyecek bişede yokki survivordan merve aydın gidene kadar izlemiyom mk

0|0
    0|0
    • Ya hu tvde onlarca eğitici program, tartışma programları, belgeseller vs.. çıkıyor.
      Bunları izleyip insanlar bilgi sahiibi olacağına gidip saçma saçma diziler, yarışmalar izliyor.

• Bize ne dünyadan. Biz eğlencemize bakalım
      Tek derdi kendimizde sanalım

• Yani şimdi herkesin anlayışı farklı dediğim gibi adam bütün gün işte eve geliyo stres tavan yapmış beyin yorgun bu adam tartışma programı izlese dahi anlamaz anlasa dahi bunu günlük hayatta kullanamaz çünki bugün ne yaşadıysa yarında ona benzer şeyler yaşar bunu bilir

• Insanlarin eglencesi bu çünkü insanlar bu hale geldi zaten o sorunlar yüzünden programlar ilgi çekiyor.1.500 tl maas alıp iphone 6 satın almak mesela insanlar ferrari alamayacagindan telefonla mutlu oluyor sistem bu çünkü.

0|0
    0|0
    • Değil mi? Haklısın, ülke olarak, ümmet olarak eğlenceye hiç olmadığı kadar muhtaç olduğumuz bir dönemdeyiz.

• Kimse için moral bozmaya gelmiyo, zaten geçim bir dert , iş okul bir dert.

Yükleniyor...