Genel kültürü olmayan hoş ve olgun bir bayan hakkında ne düşünürsünüz?

olgun,güzel ama genel kültürü olmayan bir bayan hakkında ne düşünürsünüz? genel kültürden kastım işte sinema,tiyatro,müzik ,oyunlar vs hakkında bilgisinin olmaması durumu

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• topluma karşı iletişimi olumlu saygılı dürüst birisi olsun yeter diğer kültürler hakkında kimin bilsii var kii çoğu kısıtlı..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Kimseden Bizans Mimarisi bilmesini beklemiyorum ama felsefe bilmeyen, kendi idealarını oluşturacak kadar bağımsız düşünemeyen, popüler kültür harici bir şey bilmeyen birinden hoşlanmazdım, vakit geçirmezdim.

2|0
    0|0
  • pek hoş bakmam, zaten güzellik yarışmalarında soru da soruluyor bildiğim kadarıyla, sadece boş güzelliği mi var değil mi diye.

0|0
    0|0
  • bunları bilmemesi insan olmadığının göstergesi değilki. sürekli değişen güncel konular sonuçta... baş yapıt niteliğindeki oyunlar vs kitaplardan ve web üzerinden ögrenebilir... kafaya takılacak bi rşey değil yani.

0|0
    0|0
  • genel kültür şart. ne bileyim yani pink floyd dinlememiş biriyle ciddi ilişki yaşayamazdım.

0|1
    1|1
  • ... Lezzetli olabilmesi için,biraz daha pişmesi gereken çiğ et halidir.

0|0
    0|0
  • Dışı kadar içini de zenginleştirmeli. O kadar da zor olmaz onun için.

0|0
    0|0
  • gitsin bir adım biraz daha azcık bir iki adım daha hah işte orda dursun ,orası güzel

0|0
    0|0
  • olmassa olmazım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Öğrenmemek ayıptır.

Erkek adamın çıkarsa böyle biri karşısına alsın ve yontsun onu. Öğretsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...