R.T.E. ABD'ye başkan olsaydı...?

Peki, R.T.E. ABD'ye başkan olsaydı ne gibi değişiklikler yapardı?

link

0|0
3|18

En İyi Kız Görüşü

• eminim ABD yi satardı haa pardon satardı dedim tüm kaynaklarını 99 yıllığına kiralardı. hristiyan olur oradaki aptal hristiyanların din duygularını sömürürdü.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Özgürlük Heykeli türbanlı olurdu.

3|1
    1|1
  • onu bilmiyorum da seçimlerden önce sade bir törenle sünnet derisini geri taktırıp hristiyanların da sempatisini kazanmaya çalışabilirdi :/

1|0
    0|1
  • Sen beni güldürdün allahta seni güldürsün =))

Onun gibi birini bizden başka kim başa getirir¿

Köye muhtar bile yapmazlar

0|0
    0|0
    • :) Amin inşallah ama kendisini sevmemekle birlikte gene de sormak istedim neler yapardı diye...

Kimse getirmezdi haklısın, böyle bir toplum daha ömür billah bulamazdı zatı muhterem... :)

• Yapacağı ilk iş güney amerika ile kuzey amerika kıtalarını birbirine katıp tarihte ilk amerika kıtası savaşı başlatmak..Chaveze katil castroya cani der ortalığı birbirine katar yani..Pentagonda ne kadar general varsa amerikan ergenekonu kızılderilikon operasyonu başlatıp içeri tıktırır:D

0|0
    0|0
  • amerikayı türkiye ye bağlayacak çılgın proje yapardı

0|0
    0|1
  • Hiç bir sey olmaz amerikanın tarihi misyonu belli kim gelirse gelsin aynı sekil devam edecektir.

0|0
    0|0
    • Keşke aynı şey bizim ülkemiz için de geçerli olsa...

Kim gelirse gelsin çizgimiz aynı kalsa...

• mağdurluk söylemiyle, kendinden 70 yıl önceki yönetime sallayarak başkan olunmaz orada, olunsa bile 1 kez olunur.

0|0
    0|0
  • klasik olacak ama. s*çardık.

0|2
    1|0
  • hemen kanadaya bir atarlanır..meksika uçağını indirir..japonyaya höttt derdi..

sonra tısss..biri 9 vatandaşımızı öldürür..diğeri uçağımızı düşürür..sonuncuda askerimize çuvalı geçirirdi..

1|0
    1|0
  • ABD olurdu AGD

1|0
    0|0
  • Camiler dikerdi hemen.

0|0
    0|0
  • hristiyan olur papanın dizinden inmezdi :D bu arada bütün devlet ihalelerini akrabalarına tanıdıklarına verirdi :D

0|0
    0|0
  • layıkıyla yapardı. cünkü ABD nin aradığı insan bir başkan değil, onlar kukla bir başkan arıyorlar :)

0|0
    0|0
  • Süper olurdu ;)

0|0
    2|0
  • abd 1 dolar olan benzini 5 dolar yapardi

0|1
    1|0
  • burdaki yaptıklarını orda yapamazdı koyunlar yok orda

1|1
    1|3
  • 3 çoçuk önerisi ile Fatih Sultan Mehmet Han torunları yetiştirebilir..!

0|0
    0|0
  • Değişen hiçbirşey olmazdı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...