Sorum sudur, Neden Vatanda ve Gurbete Yabanciyiz?

Arkadaslar belki saçma gelcek ama bu soruyu hep kendime soruyorum,
Bizler neden hep yabanciyiz ulkemde, vatanimda ayni?

Vatanda ve Gurbete Yabanciyiz? neden? fikirleri alabilirmiyim?
Her iki tarafta yabanciyiz sinir oluyorm.

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kendi ülkemizde kendi insanlarımıza yabancıyız , başka ülkede kendi ülkemize yabancıyız sadece yabancıyız orada veya burada

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• artık halkımızın çoğunun hisettiği durumdur. bakıyorsun isim türkiye ama türklükle ilgili bir şey de faydalı bir şeyler yap sana karşı olan kişiler tarafından içeri atılıyorsun. artık kendi düşüncenden insanlarla birlikte sanki soyu tükenmiş hissi veriyor. kısacası ben türkiyede sanki almanyada yaşıyor gibi oluyorum.

0|0
    0|0
    • Anladim demekki sizlerede bunlari hissedebiliyorsunuz... tskrler yorum için :)

• düzen böyle karnının doyarsa taleplerin hep artar onun için hep insanı aç bırakır bir haber ederler kaymayıda sermaye stokçuları yer durur

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
    • Bu yazilari anlamiyorumki :) Almanca yaziyor sanirim, ben fransizca anliyorum sadece

• Avrupa'da ırkçılık, Ortadoğu'da da radikal İslam güçleniyor, yakında sizin için bu yabancılaşma olayı daha derinleşecek.

• Cevap içimizde

0|0
    0|0
  • yabancılık senin aidiyet duygularınla alakalı olabilir mi?

0|0
    0|0
  • elhamdülillah müslümanız nerde yasadıgımızın pekte önemı yok gıbı

0|0
    0|0
  • Çünkü sen alamancısın :D

0|0
    0|0
    • ahahah Fransizim, aha bak sende yabancilik tasladin ha :)

• oda dogru ahaha :)

• Ayrıca ben gurbetçilerin dışlandığını hic gormedim siz bizim gururumuzsunuz orda :D cankan grubunun dışında bizi avrupaya rezil eden gurbetçi duymadım hiç :D

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...