Sanatçıların siyasete karışmasını destekliyor musunuz?

Ben kesinlikle desteklemiyorum. Kendilerinden en azından belli bir kesimi soğutuyorlar. Mesela Uğur Işılak şarkılarına ölür biterim sanatçı kimliği benim için tabiiki her zaman başka kalacak ama artık eskisi kadar serbest dinleyemiyorum onu. Çevremden tepkiler oluyor. Keşke sanatçı olarak kalsaydı diyorum tamam daha öncede siyaseti vardı ama milletvekilliği falan keşke olmasaydı. Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
3|15

En İyi Erkek Görüşü

• Sanatçı her zaman halkın yanın da olmalı , siyasi partilerin değil. Onlar halkın sanatçısı

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• sanatçı ikditarı, düzeni eleştirendir, yalakalık yapan değil. Uğur hiç bir zaman adam olmadı kendine yakışanı yaptı.

1|0
    0|0
  • Eğer hakkını gerçekten veriyorsa sorun yok.

1|0
    0|0
  • Din yetmedi, birazda sanatçıları elimize alalım dediler. :)

1|0
    0|0
  • Bu ülkede her şey serbest, her şey olur. Cumhurbaşkanı futbola karışır, dolara karışır, dizilere karışır, ona buna laf atar. Ona serbestte, sanatçıya siyaset yasak mı? :)

1|0
    0|0
  • Turkiyede siyasetin seviyesini gosteriyo aslinda isteyen giriyi anasini satim

1|0
    0|0
  • O uğur ışılağın mk ben

1|0
    1|0
  • Sanatçı değil ama necati şaşmazın gezi parkı olaylarındaki açıklamaları gibi işte. Tam anlamıyla Rezalet.

1|0
    0|0
  • Bence normal. Sanatçı içinde bulunduğu toplumun kanayan yara sını dile getirmeli. Sevinçleri ve hüzünle ri anlatmalı. particilik yapmak bence sanatçıyı degersizlestirmemeli. parti üyesiyim. Her parti den sanatçı dinlerim sor.. Kişiliği olsun yeter.

1|0
    0|0
  • Riyc der ki; sanatçı sanatını yapmalı, siyasetçi siyasetini

1|0
    0|0
  • No hi dazınt

2|0
    0|0
  • Evet.

1|0
    0|2
  • Ben pek samimi bulmuyorum açıkcası

1|0
    0|0
  • Desteklerim AKP ye geçerse tabi..

1|0
    1|1
  • Haklısın valla

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bir onlar eksikti zaten çogunda beyin oldugunu dusunmuyorum

2|0
    0|0
  • Katılıyorum ve genelde onlar siyasette pek tutunamıyorlar.

2|0
    0|1
  • uğur ışılak sanatçı değildir.

1|0
    1|1
Yükleniyor...