Görmekten artık bıktığınız, klişeleşmiş fotoğraf kareleri?

Hobi olarak fotoğraf çeken bir çok amatör insanımız var, bu elbette iyi bir şey ama hep benzer kareler görüyoruz ve geneli yaratıcılıktan uzak..
Ben ilgili değilim fotoğraf'a, öyle bir hobim de yok yanlış anlaşılmasın. Sadece düşüncelerimi paylaşmak istedim.

• Gün doğumu/ batımı
    40% (2)44% (4)43% (6)Oy Ver
  • Boğaza karşı çay/ Kız kulesii
    40% (2)22% (2)29% (4)Oy Ver
  • Sümüklü-üstü başı kirli çocuk
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Yüzü kırışmış cefakar nine/dede
    0% (0)11% (1)7% (1)Oy Ver
  • Farklı bir görüş paylaşacağım
    20% (1)23% (2)21% (3)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
📷
..

0|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

• vayy güzel tespitler tebrik ederim 👏 sadece bu manzaraları yakalayınca sanatsal fotoğraf çektiklerini sanıyorlar. oysa sanat her yerdedir. her şeyin içindedir. yeter ki onu görüp ortaya çıkarabilsin insan. pis kaldırımların bile anlatacak bişeyi vardır. bunu işte, oradan çekip çıkarmak o fotoğrafa yansıtmak çekenin işidir, becerisidir. sadece bu manzaraları çekmekle ne fotoğrafçı olunur ne fotoğraf çekmiş olunur bana göre. insan biraz yaratıcı olmalıdır yaptığı işte. Orjinal ve özgün fikirlerle çıkagelmelidir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• B dedim

1|0
    0|0

1|0
    0|0
  • Kız kulesi, boğazda fotoğraf

1|0
    0|0
  • Fotoğraf değil de müsade ederseniz video paylaşan insanlara seslenmek istiyorum. Allah'ını severseniz şu Instagram'da, Snap Chat vs. hepsinde araba kullanırken, dümdüz yolda giderken video çekip koymayın artık. Vallahi bitin artık. Hayır bir kez yapılsa neyse. Sürekli yapıyorlar birde arkadaş. :D

1|0
    0|0
    • Bende farketmiştim bunu :D demekki yalnız değilmişiz.

• Aynen ya ben onlari pas geciyorum coguda dinledikleri muzik icin cekiyor banane yani senin dinledigin muZikten dimi

• Yok hanımefendi, merak etmeyin kesinlikle yalnız değilsiniz bu konuda. Hahah ben baya sinir oluyorum da yapıcak bir şey yok. :D

• içilen kahve ve yanındakı cıkolata resımlerı

1|0
    0|0
    • Nutellalı fotoğrafları genelde sıkça görüyoruz.

• Vallahi doğru söylersin. İyi tespit etmişsin.

0|0
    0|0
  • Tabi ki de dudak büzen kızlar :/

0|0
    0|0
  • Su Balat Fotoğrafları artık baydı

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Gün doğumu/ batımı

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Selfie

1|0
    0|0
  • Elinde kahve ya da taze sikilmis meyve karisimi spor ayakkabisi ve ince taytiyla kizlarin fotolari cok sik gormeye basladik ama sadece el bacak ve ayaklar var

0|0
    0|0
    • Spor yapmaktan ziyade gösteriş uğruna yapılmış şeyler..

• Kürk mantolu madonna+kahve

0|0
    0|0
  • Yüzü kırışmış cefakar nine/dede

1|0
    0|0
Yükleniyor...