Bavulumu hazırladım, nasıl olmuş?

Evet, seyahat ede ede geliştirdiğim kendime has ve etkili bir yöntemim var. Bencesini yazıp yazmama konusunda kararsızım ama yazabilirimde. Bavulun içinde sayısız çorap, iç çamaşırı var ortalama 2 ay her gün değiştirirsem yeter. 17 t-shirt bazıları sonbaharda serin havada giymek için (kalın) 11 adet pantolon. 4 adet kot pantolon. 5 adet eşofman. 3 adet üstlük ve hırka. 3 adet kemer, 6 adet gravat. 15 tane gömlek var. 4 adet ayakkabı, 2 adet yastık kılıfı, kişisel ürünler. Bunların hepsini 1 bavula sığdırmak çok ayrı bir olay. (halada yerim var) Bavulum eski 2011 de aldım sanırsam. Sayısını unuttuğum uçuşa şahıt oldu. bu yolculuktan sonra daha kapsamlı bir bavul alırım. Dikkat ederseniz daha bavulun ek yeri var 2-3 Cmlik daha boş yerimiz var.

Bence isteyenler varsa belirtsin. Çünkü çok detaylı bir hazırlık var.

İlk fotoğrafı kabul etmedi, onu link olarak vereceğim.

Bavulumu hazırladım, nasıl olmuş?

Güncellemeler:
ilk fotoğraf. bavulun tabanı

http://i.imgur.com/w39Q0LH.jpg

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Beğendim kesinlikle çok sasirdim, bence olarak yazmalisin.

0|0
    0|0
  • Gomlekle ustunu kaplayan bir ben değilmişim meğer

0|0
    0|0
    • Önemsiz gömlekleri en alta, önemli ve ütülü gömlekleri ortaya. Üsttede ütüsüz gömleği koyarsan ütüleniyor.

• Hayat sana guzel :)

• Bu konuda annemde doçentlik yapti :)
    ondan miras kaldi banada :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ne değişik insanlar var arkadaş ya.. adam ciddi ciddi bavulunu çekmiş koymuş nasıl diye

millet deliye hasret biz akıllıya

2|0
    0|0
  • Çin malı bunlar sık yolculuklara dayanmaz. İlla bir tarafından kopar. Ayakkabıları bir poşete koyarsan çamaşırlarını kirletmemiş olursun. 3 spor ayakkabı almak yerine az yer kaplayan bez ayakkabılar alsan daha iyi olurdu. Ayrıca saç şeklini de hiç beğenmedim..

0|0
    0|0
    • Evet, tekeri koptu geçenlerde, slikonla yapıştırdım. Çekeceği arızalı hala. alttan ufak delikle açıp kapanıyor. Beyaz harici, ayakkabıları yıkatıp koyuyorum bavula. Beyazıda 1 gün giydiğimden tozdan başka bir şey yok. 1 adet klasik daha var bavulumda. Yolculuğumada spor ayakkabıyla çıkacağım. Bahsettiğin ayakkabılara sahibim fakat ben tatile değil, çalışmaya gidiyorum. İşimi görmesi, rahatlığı ve maddi değeri açısından hoşuma gidenleri aldım. Gitarım, biilgisayarım olduğundan, yanıma ufak bir valiz daha alma şansım yok :)

• Şuanlık isim konusunda bir seçim yapmadım. Biliyosun şirketlere başvuru yapyıorsun. Geminin özelliklerine ve senin CV'ne uygun bir ekip kuruluyor. Yani ne desem yalan olur ama yolcu gemisi.

• O halde valizini erken toplamışsın.. Biraz daha bekleyeceksin. Birçok gemide arkadaşlarım var çeşitli kadrolarda çalışan. Zabit (kaptan, mühendis) ve turizmci olarak. Şirketi biliyormusun? Crystal Lines en iyilerdendir. Norveç-ABD ortak şirketi. Sık sık İstanbula da uğrarlar ve 365 günde tam bir dünya turu yaparlar.

Yükleniyor...