Yabancı dizi önerisi olan var mı?

merhaba arkadaşlar... yabancı dizi önerisi olan var mı acaba... mümkünse bitmiş bir dizi olsun yeni bölümler için günlerce beklemek istemiyorum... konu olarak bilim kurgu, fantastik veya romantik olabilir... önerilerinizi bekliyorum... :)

0|1
5|7

En İyi Erkek Görüşü

• Lie to me bilim kurgu dizisiydi jest mimik okuyarak yalanları anlayan bir adam ve onun her sorunu çözen şirketi

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• smalville konu olarak süperman ın lise döneminden süperman olana kadar yaşadıklarını anlatıyor sanırım 10 sezondu. 2. önerim doctor who lakin o da yeni sezona geçmedi. ama şu an en uyğunu smalville yani içinde bilimkurgudan tut romantizme kadar herşey var.

1|0
    0|0
  • Ben yabanci seyleri sevniyorum ya

1|0
    0|0
  • Muhtesem bir dizi THE100 2 sezon bitti su gibi izlersn bilimkurgu dair hersey var :D izlemelisin ama 3. Sezonu beklicem diye canim cikiyo

1|0
    0|0
    • işte o yüzden bitmiş bir dizi olmasını tercih ediyorum... araya zaman girince soğuyorum... tek solukta izlicem biticek :)

• Bitmis bir dizi yok bildigim ama istersen izle :D kitabida var dizinin onu okursun arada :D

• teşekür ederim :)

• Lost' u izlemediysen şiddetle tavsiye ederim. Ben şu an 6. sezondayım. Son sezon.

1|0
    0|0
    • izledim maalesef :) izlememiş olup şu an tekrar izlemeyi çok isterdim :)

• breaking bad.

1|0
    0|1
  • Doctor Who bilim kurgu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Misfits tabiki

1|1
    0|0
    • ilk kez duyuyorum... bir araştırayım :) teşekürler...

• bakalım benim için başlicak mı :)

• başlasın ya iyidir misfits

• boş zamanlarınızı değerlendirmek için güzel bir dizi tavsiyesi sizlere... mutlaka okuyun :) http://www.fikirmotoru.com/dizi-tavsiyesi/

0|0
    0|0
  • Dexter. Seri katil. 9 sezon. Kesinlikle izlemelisin bence

1|0
    0|0
  • Supernatural (hatırladığım kadarıyla 9. sezonda ya da 10. sezonda)
    Doctor who (8. sezonda)
    How I Meet Your Mother (bitti)

1|0
    0|0
    • supernaturali izledim... how ı meet mother neden bilmem hiç ilgimi çekmedi ama , doctor who yu değerlendirmeye alıcam... teşekür ederim :)

• teşekür ederim :)

• Rica ederim :)

• How meet your mother.

1|0
    0|0
    • o dizi neden bilmiyorum hiç igimi çekmedi ya.. teşekür ederim yinede :)

Yükleniyor...