Az önce bitirdim?

Az önce uçurtma avcısı diye bir kitap bitirdim etkisinde kaldım diyorum daha önce neden okumadım çok salak mışım aranızda okuyan var mı o kitabı?

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

Kızlar Ne Diyor 5

• Konusu ne? Ne anlatıyor? Ve yazarı kim?

0|0
    0|0
    • Yazarı: Khaled Hosseini
      Uçurtma Avcısı arkadaşlık, ihanet ve sadakatin bedeline ilişkin bir roman. Babalar ve oğullar, babaların oğullarına etkileri, sevgileri, fedakârlıkları ve yalanları... Daha önce hiçbir romanda anlatılmamış bir tarihin perde arkasını yansıtan Uçurtma Avcısı, zengin bir kültüre ve güzelliğe sahip toprakların yok edilişini aşama aşama gözler önüne seriyor.

Uçurtma Avcısında anlatılan olağanüstü bir dostluk. Bir insanın diğerini ne kadar sevebileceğinin su gibi akıp giden öyküsü.

• Oyyş okunur desene ☺☺

• Evet okudum süper. bin muhteşem güneş kitabını da okumalısın aynı yazarın :-)

0|0
    0|0
  • Eveeeet harika bir kitap :')

0|0
    0|0
  • Okumadım ama filmi izledim oda iyiydi baya

0|0
    0|0
  • hayır okumadım... konusunda ne varr..

0|0
    0|0
    • Uçurtma Avcısı arkadaşlık, ihanet ve sadakatin bedeline ilişkin bir roman. Babalar ve oğullar, babaların oğullarına etkileri, sevgileri, fedakârlıkları ve yalanları... Daha önce hiçbir romanda anlatılmamış bir tarihin perde arkasını yansıtan Uçurtma Avcısı, zengin bir kültüre ve güzelliğe sahip toprakların yok edilişini aşama aşama gözler önüne seriyor.

Uçurtma Avcısında anlatılan olağanüstü bir dostluk. Bir insanın diğerini ne kadar sevebileceğinin su gibi akıp giden öyküsü.

• etkileyici. elimdeki kitabı bitirdikten sonra alabilirim...

• bence okunması gereken bir kitap al kesin başları sıkıcı olsada ilerisi çok güzel

Yükleniyor...