Nedir bu İstanbul sevdasi?

Buyuk kucuk herkesin dilindeki efsanevi sehir.. Bircok gencin hayali bircok edebiyatcinin hayal sahnesi. Peki nerden geliyor bu İstanbuk aski?

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bir zamanlar mübarekti İstanbul, o mübareklik İslâm'a başkentlik etmesinden geliyordu, manevi bir havası vardı. Ama artık o hava bozuldu, yerini havasızlık ve hayâsızlık aldı. Yine de maneviyatı var tabi ama sadece maddeten var...

İstanbul bir zamanlar ''Konstantinepol'' idi, sonra ''İslâm bol'' oldu, sonra da ''Ne ararsan bul'' oldu... Vesselâm.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• metrobüse binmemiş, işe gitmeyen veya araba kullanmayan insandır.

bunlardan bir tanesi kuzenim. halkalıda ev aldı, levent'de çalışıyor. neyse bu mal akrabam ki kendisini severim, İstanbul sevdalısı olduğunu iddia ederek, ankara'dan gelen çok cazip bir iş teklifini kabul etmedi.
    l*n oğlum sen halkalıda oturuyorsun, eve 9da geliyorsun ki evine ziyarete gelemiyoruz. senin ne işin olur istanbulla sevdayla.

0|0
    0|0
  • 1 ay kalip yasasalar tovbe edeler valla

0|0
    1|0
  • İstanbul bir baska

0|0
    0|0
  • İstanbul istanbulluktan çıkmış

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum nereden geliyor ama bir kez alıştığın zaman bırakamıyorsun. İstanbul gerçekten vazgeçilmez bir şehir. Hayatımın sonuna kadar burada yaşamaya devam etmek istiyorum.

0|0
    0|0
  • o eski İstanbul şimdi ki değil

0|0
    0|0
  • İstanbul yalancı bir cennet...

0|0
    0|0
  • Tarihinden geliyor güzelliğinden geliyor

0|0
    0|0
  • insanlar kirlenmiş olabilir ama
    İstanbul un her devri mükemmel

0|0
    0|0
  • Göç almadan önceki İstanbul güzeldi. Şimdi can çekişiyor. Umarım biri çıkıp kurtarır.

0|0
    0|0
  • Ben Azeriyim istanbulu çok seviyorum hep orda olmayi arzuluyorum

1|0
    0|0
  • Yaşanmayası şehir.
    Parası olan ya da olmayan kötü bir yer. Dingin insanlar için iyi bir yer değil.

0|0
    0|1
  • bilinmez bir sevdadır. ne olduğunu bilmezsin sadece istersin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Guzel bir sehir neticede, benimde dogup buyudugum yer iki yildir okudugumdan dolayi corludayim durup dusundugum zaman baska bir sehirde temelli yasayamam diyorum

0|0
    0|0
  • o dediğin eskidendi.

0|0
    0|0
  • Güzelligigndenn :)

0|0
    0|0
  • Eski hali güzeldir ona bir şey diyemem ama şu anki İstanbul berbat bir yer bence

0|0
    0|0
Yükleniyor...