Kişisel gelişim kitaplarını okur musunuz?

Daha çok bu türde kitap ismi belirtebilirsiniz.

Başlığı silerek kitap okuma alışkanlığınızn var mı? Varsa sorumla ilgili yorum yapabilirsiniz.

:)

0|0
6|6

En İyi Erkek Görüşü

• kişisel gelişim insanda biter bunu bir kitap sana öğretemez =) tümünde yalancılık vardir. youtube de 1 saatlik bir video var ahmet şerif izgörenin avcunuzdaki kelebek videosu aç izle adam 10 numara yalancı ama doğru söylediği noktalar var. ahmet şerif iz gören bir öğretmendir kişisel gelişim uzmanı değil. bir abim dedi benim öğretmenimdi 10 numara yalan söyler ama anlattiklari yabana atılacak şeyler değildi diye de ekler. videoyu izlemeni tavsiye ederim 1 saatlik bir seminerde anlattıkları bulunuyor.

0|0
    0|0
    • Ahmet şerifade izgoren mı yalancı?
      Öğretmen olduğunu inkar ettiğini sanmıyorum.
      İki semineri izledim. Adamın söyledillerinin çoğunun yalanlikla uzaktan yakından alakası yok. Özel veya çevresinde ki hayatıni bilemem.

Ayrıca gelişim elbette insan da biter, sana bir şeyler katan kitapları okumaktan zarar çıkacağını düşünmüyorum.

• kişisel gelişime ihtiyaci olmaz. videoyu izlerken bu dediğimi dene bak nasıl dediğime geleceksin. 2 defa izle birinde normal olarak 2. cisinde dışarıdan bir bakış açısıyla mantık çerçevesinde izle.
      ilkinde etkilenecek 2. de vay be adama bak ne oyun kurmuş diyeceksin =)

• Hayat ve başarı seminerinde kendisiyle ilgili bir kaç bilgi veriyor. Senin sorularına cevap vermiş olur. Neden seminer veriyor gibi sorularına.

İyi bir konusmaci olması bir gerçek. Dediklerini uygularim. Ve 2. Bakış açım ile düşüncelerimi aktaririm.

Erkekler Ne Diyor 5

• Birkaç yıl öncesine kadar okurdum, şimdi kişiliğimin oturdugunu düşünüyorum. Artık farkındalık yaratacak kitaplara yönelmek gerek.

0|0
    0|0
  • Dünyadaki tüm kitaplar akıl oyunları sayfalarca laflar sendeki eksik olanı tamamlayamaz aradığın şeyi gözlerinle bulamazsın aradığın şeyi yüreğinle arayacaksın yani gelişim kitaplarına karşıyım

0|0
    0|0
    • Çok çok farklı bir bakış açısı.

• Teşekkürlük birşey yapmadım

• Biliyorum.

• Stephen R. Covey etkili insanların 7 alışkanlığı.. tavsiye ediyorum

0|0
    0|0
  • Okurum. Ali fuat başgilin kitaplarını okuyabilirsiniz

0|0
    0|0
  • okumam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Evet var cok kitap okurum , okudugum kitaplar roman olur genelde ama böyle kısa kısa hikayeler olan kitaplarım da var hani sabah uykum gibi mesela , veya önemli insanların hayatını anlatan kitaplar da var aslında her tür den kitap var bende :D:D

0|0
    0|0
  • Kitap okumayı çok seviyorum ama otobiyografik Roman okurum genelde.

0|0
    0|0
    • Bende roMan üzerine yoğundum. Kişisel gelişime merak saldım bu aralar.

• %100 disunce gucu

0|0
    0|0
  • Osho ve hayat felsefeleri bni derinden etkiledi :D tavsiye ederm özelliklede özgürlük oku.

0|0
    0|0
    • Hımm dr de elime geçmişti. Onun yerine Ferrari Satan Bilgeyi aldım. İlk fırsatta alırım.

• Okumak istiyorum
    ama nerden bulacagim?

0|0
    0|0
  • okuyorum ve gaza geliyorum açıkçası

0|0
    0|0
Yükleniyor...