Legend of Korra izleyenleri görelim?

Selam ks halkı, Legend of Korra izleyenleriniz var mı? Bütün bölümleri bitirdiniz mi? Düşüncelerinizi Alayım.

• Ailecek izliyoruz
    0% (0)50% (3)38% (3)Oy Ver
  • İzlemiyorum.
    0% (0)33% (2)25% (2)Oy Ver
  • Belki izleyebilirim, sıcak bakıyorum :P
    50% (1)0% (0)12% (1)Oy Ver
  • Çocuk işleri ile uğraşmıyorum çok coolum ben.
    50% (1)17% (1)25% (2)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• çizgi film izlemeyi bırakalı 10 sene oluyor :D şimdi çıkıp bu anime demeyin bende biliyorum ama gözümde çizgi filmden farkı yok :D

0|0
    0|0
    • Bu fanart aslında, japon işi olmadığı için anime diyemiyorum buna. Bir de anime candır kraldır yani öyle deme :D

• Çizgi film olunca ne oluyor? IMDB'e girersen onca efsane dizinin arasında 9. sırada Avatar The Last Airbender çizgi dizisini görebilirsin. 9.2 Puanı vardır ve bir çok dizinin toplamından daha kalitelidir. Prison Break , HIMYM ve Walking Dead gibi dizilerin puanlarının 8 küsür olduğunu ve ilk 50'de bile yer alamadığını belirtmekte de fayda var.

• @Deschain çizim yapıtlarda karakterlerin mimiklerini istediğin gibi ayarlayıp duyguları daha kolay verebiliyorsun. Filmlerde ise aktörlerin mimiklerinin kullanımı kısıtlı ve bazı sahnelerde istenilen duygu veremeyebiliyorlar. Demek istediğim aynı hikayeyi işleyen bir film ve animasyonu karşılaştırırsan animasyon anlatılmak isteneni daha kolay verir, hissettirir

Kızlar Ne Diyor 3

• İki kez başladım, ikisinde de yarım kaldı. The last airbender tadını alamıyorum bundan.

0|0
    0|0
    • Last airbender efsane tabi ama burada da temel oturtmaya çalışmışlar eğlenceli bir yapım olmuş bence çizimleri de çok güzel

• anime seviyor musun?

0|0
    0|0
  • Çocuk işleri ile uğraşmıyorum çok coolum ben.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Güzel bir seriydi.
    Ama şunu belirtmek isterim ki. Burada ki avatara hayran kaldım. Yani korra ya.
    ama ilşk sezonda hayran olduğum şey hikaye kurgusuydu.

0|0
    0|0
    • Aynen ya ama aang nasıl öldü onu göstermediler içimde kaldı :P

• Aynen la mako ikisini de kaybetti iyi tespit :D

• adasdas :D

• bitti ama en son tekerlekli sandalyede bitmişti başladımı

0|0
    0|0
  • İzlemiyorum.

0|0
    0|0
  • İzlemiyorum