Kimler yabancı dizi izlemekten hoşlanıyor? Ben film izlemeye bayılırım takip ettiiğiniz diziler neler?

Benım favorılerım;The Walking Dead,Frinde,Amercan Horror Story, The Vampire Diaries , Teen Wolf, Being Human,Revenge,Merlin ,Grimm

Bu diziler hoşuma gidiyor daha başkalarıda var tabı seçeneğim çoğaltılabılır pekı sızın takıp ettıgınız dızıler? :)

0|0
417

En İyi Erkek Görüşü

• yazdıklarının 3' ü dışındakileri takip ediyorum.

ayrıca kopyala yapıştır =)) biten devam eden karışık.

Sons of Anarcy

Suits

Misfits

Shameless - uyarlama Amerika versiyonu daha iyi. bence

Lost Room

Lost

Fringe

Boardwalk Empire

Prison Break

Breaking Bad

The Wire

The Shield

Damages

Deadwood

Person of Interest

The Newsroom

The Walking Dead

Game of Thrones

The Killing - orjinalde iyi uyarlamada. bence

Hell On Wheels

Hunted

House

Homeland

The Listener

Riget

Last Resort

Luther

0|0
    0|0
    • Misfits tam kafa ya cok eglencelı onu sırf eglence ıcın ızlıyorum muzıklerıde ayrı bı hos :) the kıllıngte superdı bence pek begenısı olanlar cıkmadı ama ben heycanla beklıyodum keske bıtmeseydı... :/

• misfits süper ama neytın gitmemeliydi =) killing yerinde bitti gayet iyiydi.

• Hapishaneden cıkar heralde yenı sezonda.. Haha tam fırlamaydı ya:)))

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• benim gibi bir dizi kolik biri daha varmis :)

Game of trones + prision break + Merlin + Gossip girl + Sinbad + Spartacus + person of interest + Nikita + Alcatraz + Alias + legend of the seeker + Avatar + Star wars + CSI Newyork + Terrenova + The office + White collar + Jane by design + Borgias

Tum bolumlerini seyrettim :)

0|0
    0|0
  • İşler güçler.

0|0
    0|0
  • the walking dead house ncıs csı ny csı las vegas criminal minds numbers common law supernatural lie to mee law&order

0|0
    0|0
  • Ben tv bile izlemiyorum.

0|0
    0|0
  • supernaturel. true blood, breaking bad. behzat c :))

0|0
    0|0
  • Bu aralar yerli dizilere ilgi duyuyorum.

0|0
    0|0
  • The Walking Dead çok güzeldir.

Zamanında Lost ve Prison Break adlı dizileri de izlemiştim. İzleyenler bilir, bir izledin mi bağımlısı oluyorsun.

0|0
    0|0
    • Aynen çok güzel şuan bir numarada zaten gerılımde keşke benzer tarzda yapımlarda olsa.

Prıson breakta super.

• Supernatural * Dexter * Fringe bunlar benim favorilerimdir :)

0|0
    0|0
  • Walking dead, homeland ,vampire diaries, merlin, mentalist,nip tuck , stargate, true blood, boardwalk empire, arrow, sons of anarchy dahası da var

0|0
    0|0
    • Aynen dahasıda var mentalisti cok övüyolar daha bakmadım malum yığıldı dızıler:))

• Sezondayız sürekli hepsini eşzamanlı takip etmek zor olabiliyor. Mentalist i izle muhakkak seveceksin

• Tamam tesekkurler :))

• arka sokaklar

leyla ile mecnun

zengin kız fakir oğlan güzelim türk dizileri var yabancı sevgisi neden ?

0|0
    0|0
  • Person of interest.. Eskiden two and a half men

0|0
    0|0
  • legend of the snıkers oda izlenmiyo diye a.b.d de kaldırdılar :(

0|0
    0|0
    • Terra Novada guzeldı aslında oda ızlenmıyo dıye kaldırdılar:(

• Evet evet evet:D

• yangına körükle gitme sende ya tabiki görürüz felan de.hatta çekiliyomuş felan de onun heyecanı sarsın:)

• cnbc e2 süper diziler çogunu izliyorum :)

0|0
    0|0
  • happy endings. suburgatory, modern family. bugün komedi günü yaptım kendime, tavsiye ederim.

0|0
    0|0
  • ben seviyorum.

0|0
    0|0
  • Uçurum tek geçerim!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• walking dead,oz,dexter,the wire,american horror story,misfits,skins,six feet under,boys over flovers,pretty little liars,HIMYM,The big bang theory,two and a half man,once upon a time vs.. oz favorimdir her zaman ama normal bir kızın kaldırabileceği bir dizi değil o yüzden tavsiye etmem.

0|0
    0|0
    • ızledıklerının cogunu bende ızlıyorum. normal kz? :D

• güzelmiş oz kızlara göre bir dizi değil normal kızlara göre yani normal kızlar vampirli dizi izler bu dizi gerçekleri gösterir psikoloji bozar düşündürür insanın aklına olmadık şeyler getirir öyle yani

• Hım anladım:)

• Kore dizileride çok hoş :) playfull kiss ,boys over flowers , lie to me,personel taste :)

0|0
    0|0
  • çok severim.

Game of thrones

spartacus

the walking dead

nikita bacım

fringe

0|0
    0|0
  • Hep fantastik izliyorsun.

Sana bir oz, bir breaking bad, bir house öneririm.

0|0
    0|0
Yükleniyor...