Olumlu düşünce kitapları sizce nasıl?

Ben yüzde 70 herşeye olumsuz bakarım. Olumlu düşünme kitapları varmış. Önereceğiniz kitaplar var mı ve nasıl sizce?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• olumsuz düşünmek aslında bir hayat felsefesidir ... şöyle ki olumsuz düşüneceksin ama olumlu işler yapcaksın ... olumsuz düşünen insan tedbirli olur, daha dikkatli olur, çevresinde olan bitene her zaman duyarlıdır, tam emin olmadığı sürece sevinmez de ağlamaz da, daha olgundur sessiz ve sakin bir yapısı vardır, isterse sukünetini hiç bozmadan olaylar karşısında durabilir ... ama dediğim gibi ne kadar olumsuz düşünsede olumlu işler yapmaya çalışır o sadece temkinli olmak için işin olumsuz tarafını düşünür ... eğer böyleysen çok da kafana takma

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• olumlu düşünmeyi kitaptan ziyade kendi kendine öğrenmelisin. şu kişisel gelişim kitapları insanlara bilgi verir. uygulamak kendine göre ayarlamak sana kalmış. o tür kitaplarda belirli bir kalıp vardır. kendini ona uydurursun. bence hiç onlarla uğraşma vakit kaybı derim. kendin düşün nasıl olumlu düşünebilirim diye. sorunun cevabı sende saklı yanı anlıyacağın ;)

0|0
    0|0
  • pişman olmayacaksın...

link

0|0
    0|0
  • Polyanna oku Eleanor H. Porter'in...

0|0
    0|0
  • Fantastik literatürden başka kitaptan hazzetmem. Birinin bana ne yapmam gerektiğini, ne düşünmem gerektiğini söylerse, güler geçerim. Herkes aynı mı?

0|0
    0|0
  • kişilik adlı eski bi kitap vardı yazar italyan asıllıydı aklımda kaldığı kadat çok sıcak hayata olumlu bakmayı öneriyo

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Sunay Akın Sevdikçe :) sıkılabilirsin bu kitabı okurken .ama gayet olumlu insan piskolojisini ele almış .

0|0
    0|0
    • olayların hep eksik yanlarını giderme çabasında olan Sunay akın için olumlama bir yaşam biçimidir.

• Psikolojik simya. Gereksiz ve uydurmaca buluyorum.

0|1
    0|0
  • Evrenden Torpilim Var...

0|0
    0|0
  • pisliği temizlemek için önce görmek gerekir. pozitif düşünce kitaplarını onaylamıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...