Dikkat eksikliğinin sebepleri nelerdir?

arkadaşlar dikkat eksikliğinin sebepleri nelerdir ben birşeye konsantre olamıyorum. mesela annem birşey yap diyor, aklım olmadık yere gidip başka işlerle uğraşıyom ya da o işin tersini yapıyorum eskiden de böyleydim, uzun süre böyle bir sorunum yoktu ama ne oldu bilmem durduk yere böyle bir sorun yaşamaya başladım...

0|0
6|7

En İyi Erkek Görüşü

• Çok mu hayal kurmaya başladın veya geleceğe dönük uçuk ama düşünmesi zevkli planların mı var?

1|0
    0|0
    • evet ben çok hayal kurarım sürekli bazende olmucak şeylerin hayalini kurarım bazen olur bazılarınında olması için halen hayel kurarım . hayel kurmaklar ne alakası varki ?

• Herkes hayal kurar illaki, hayal kurmanda bir sakınca yok. Ancak, sorun devamlı kafanın içindeki dünyada yaşaman. Eğer ileriye dönük hayallerin çok dallı budaklı en ince ayrıntısna kadar düşünülmüşse, ister istemez buralardan kopuyorsun. Biraz kendini "gerçek hayata" verebilmen için kafandaki sesleri susturman gerekecek. Yani sanırım...

Erkekler Ne Diyor 6

• 0|0
    0|0
  • biraz dikkat exerciseleri yapmalisin o zaman

0|0
    0|0
  • din kültürü hocamla konuşmuşum bu konuyu lisede çok günah işleyen böyle olur demişti az günah işle :D

0|0
    0|0
  • bır den fazla dusunce kafanda belırınce bu durum ortaya cıkıyor sende artık alıskanlık halını almıs hastalık degıl ama ıyı bır seyde degıl ..

0|0
    0|0
  • B vitamini eksikliği olabilir, diyetin dengeli mi?

0|0
    0|0
  • dikkatsizlik kazalara yol açar...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• aynısı bende de var ve okullar başlıycak :( hiç derslere konsantre olamıyorum not almasam eve gelince bakmasam herşeyi unutuyorum ne işledik konu ne falan çok kötü bişey ama ben uzman birinden yardımda almadım :( sayende bu konuda uzmana baş vurucam çünkü bekletilcek bişey değil hayatını etkiliyo

0|0
    0|0
    • ya uykunu alamıyorsundur ya da B12 vitamini eksikliğin vardır; et ve çeşitli iç organlardan ye

• tavsiyelerin için teşekkürler :)

• aynen benımde öyle okudugum bir şeyi beş kere okusam yine anlamıyorum yaa karsıdakini dinlerken dalıp gdyorum yaa bi çözüm bulursan bana da msj at olur mu

0|0
    0|0
  • Dikkat dağınıklığı, odaklanma ve hafıza sorunları, omega 3 ve omega 6 ile ilişkili olabilir. Acaba yetersiz besleniyor olabilir misin? Kural; iyi beslen iyi yaşa :)) sen de biliyorsun. Eğer vücudun ihtiyaç duyduğu oranda omega 3 ve omega 6 alamaz isen bu sorunlar olabilir diye düşünüyorum. Bence bilgili bir danışma yönlendirmesi ile kaliteli omega 3 ve omega 6 gıda takviyesi alabilirsen yararlı olma ihtimali var.

0|0
    0|0
  • Bir çok sebebi var. B vitamini eksikligi yada piskolojik bişey tv de doktor söylemişti anne karındayken annen üzücü olaylar yaşadıysa ondanda olabiliyomuş. sonradan olduysa dedigim gibi ya piskolojik yada vitaminsizlikten.

0|0
    0|0
  • Bende var dikkat eksikliği balık yağı hapı biraz iy geliyor, dikkatimi toparlamakta.

0|0
    0|0
  • Dikkat eksikliğinin sebebi dikkatini dağıtan kişiler..:=))))

0|0
    0|0
Yükleniyor...