'Evim sensin' filmine giden var mı ?

Arkadaşlarım çok övüyor..

Bugün cafede konuşunlara kulak misafiri oldum da herkes çok memnun. Peki siz ?

Ağlayanlar bile olmuş. Bu hafta bizde gideceğiz, değer mi sizce ?

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• link çok güzel bir filme benziyor gitmedim henüz.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Gitmedim.ağlayanlar olmuşsa gitmem de niye gideyim.bu kadınlar da bi acayip sonuna üzüleceği ağlayacağı filme gitmek için para verir :))

1|0
    0|0
    • Ben ağlamam ki. :) incir reçelinide öyle anlattılar ağlayamadım. aşk tesadüfleri severdede .. babam ve oğlumda da . sadece duygulanırım. sinemayı severim inşallah incir reçeli , aşk tesadüfleri sever gibi dandik çıkmaz. :))

• incir reçelinin adını duysam gözlerim dolar :)

• sinemayı sevmek ayrı birşey tabi ama sonuçta ağlamasan bile bi filme gittiğin zaman ağlamak istiyorsun.sadece sen değil tabi birçok kişi istiyor ve bu da bana garip geliyor.sonu hüzünlü biten filmleri sevmem ama saygı duyuyorum herkesin zevkine ;)

• Ben gidemedim. Vizyona girdiğinde izlerim artık.o_O

1|0
    0|0
  • bunu söylediğin iyi oldu , Ben almıyım ağlamaklıysa... artık ota b.ka ağlar olmaya başladım... Yetenek sizsiniz de bile 3 evet alan olunca gözlerim doluyor...

2|0
    0|0
  • giden arkadaşlarım çok ağlamış anlam veremedim

1|0
    0|0
  • bi sefer tersten gideyim önce sorunun içini okuyup sonra soruya bakayım dedim kafam sulandı valla :D neyse madem gidenler ağlıyor geçmiş olsun diyorum onlara

1|0
    0|0
    • :D dediğini anladımda anlamadım. :D

• Gizlileri çok iyi tanırım . :D

• git Meşhur gizli de tanırlar beni :D hayranlarım çok burda saolsunlar :D

Kızlar Ne Diyor 8

• Benim de bir arkadaşım çok övdü...Yakın bir zamanda gideceğim.

1|1
    0|0
  • hatırlanacak bir anı filminden çarpmışlar kuzu aynısı. ben yabancı versiyonunu izleyip ağlamıştım konusu filan güzel tavsiye ederim :)

1|0
    0|0
  • merak ediyorum

1|0
    0|0
  • Ben de bugün duydum övdüler de çok övülenlere karşı bi antipati gelişiyo bende nedense:)

2|0
    0|0
    • Ya sorma incir reçeli , aşk tesadüfleri severide çok övdüler gittiğime pişman olmuştum. :)

• ahahah bunu diyen tek sensin:) madem öyle ben de seni dinlicem ehehehe

• Dinle emin ol hiç bişey yok sadece son sahnesi tekili diğerleri zaman kaybı.

• ''A moment to remember '' adlı kore filminin türkçeye uyarlanmıs hali arkadaslar.

Kore yapımı çok daha guzel.

Merak edenler onuda izleyebilir netden

2|0
    0|0
    • off o film çok güzeldi ya..Eğer güzel uyarlamışlarsa iyidir film.

• izleyecek güzel filmler arıyorsanız bollywood sinemasına bi göz atın arkadaslar.

harika filmleri var

• fragmanını izledim dün. fahriye evcen'in sesi, bakışı, özcan deniz'le eskiden birlikte ama şu an ayrı olmaları vs. etkilenmemek elde değil, bence.

1|0
    0|0
  • herkes övüyor.

1|0
    0|0
  • çok övülünce bana itici geliyor bi arkadasin dedigi gibi çok övülenlere karsi bir antipati olusuyor

1|0
    0|0
Yükleniyor...