Meeting? How to meet with a? YYeni arkadaşlıklar nasıl başlamalı?

20 milyon insan yaşıyor İstanbul'da , ben turizm hizmet sektöründe çalışıyorum , günde yüzlerce insanla muhattap oluyorum bir çok misafir tarından inanılmaz seviliiyorum da. Ancak bir arkadaşlık teklifinde bulunamadım kimseye (arkadas = muhabbeti ilerletme sosyal paylaşım vs. Karşı cinse özel bir şey sormuyorum burada ) saadece iş yerinde tanıdıklarım değil hiç bir yerde. Bundan midir arkadaş edinememiş olduğum? Birde şunu eklemiş olayım, 10 yıldır çok çeşitli insanlar gördüm ülkemizin çok çeşitli yerlerinde. Sağlıklı arkadaşlık nedir?

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• Çok da gerekli değil herkesle arkadaş olmak.. O kişinin biraz ilginç biri olması lazım benim arkadaşlık kurmayı istemem için ve düzgün biri olmalı, ne bileyim ön yargısız olmalı mesela. İş yerinde var 1-2 kız. Kız olması da ilginç zaten. Kızlarla arkadaşlık kurmayı kolay kolay istemem bu kadar içtenlikle :) Onun dışında herkesle ufak tefek sohbetim var.
    Ünide yurtta bir kız vardı..
    Ama heyecanımın büyük kısmını lisede harcadım sanırım. Artık eskisi kadar tanıma isteği, arkadaş olma heyecanı falan hissetmiyorum insanlara karşı.1-2 yakın arkadaş ve sevgilimin olması yeterli oluyor.3-4 ay öncesine kadar sevgili olarak da kimseyi istemiyordum zaten. Şu an öyle bir heyecanım var ama bakalım, harcanacak mıyız..

0|0
    0|0
    • Asıl kasdettiğim önüne gelenle arkadaş ol samimiyet kur değil, dediğin gibi ilgini çekebilecek şeyler oluyor karşındaki insanda. O kişiyle bir muhabbet kuruyorum geccikmeli olsada azcik. Ama devamını getirmek konusunda asıl ilgimi çeken şeylerden konuşma durumları ne bileyim muhabbettin artması elimde olmadan kesiliyor öyle ya da boyle

• O seni çekseydi ya da sen onu çekseydin inan muhabbetin arkası kesilmezdi. Geçen iş yerinden bir kızla beraber yemeğe çıktık, sonra pek konuşmadık. Çünkü rahat değildik, fazla sohbet açamadık aramızda. Ama sonra başka bir kızla yemeğe çıktık, geçen o kız yine yanıma geldi, ben arkadaş edinmekte, birilerinin yanına gitmekte zorlanan bir insanım. Arada yanıma uğra canım dedi artık bir dahakine ben onu yemeğe çağırcam, yani benim arkadaş edinebilmem için hep karşı tarafın bana gelmesi lazım, ben gidemem yoksa. Mesela işe yeni gelen bir grup var, hepsi arkadaş oldu, eski çalışanlarla kardeşim, kanka vb. diye konuşuyorlar. Çok saçma. Ben olamam ki öyle.. Belli bir vakit geçirmem lazım ki kanka olabilelim..

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 1

• İngilizceyi katlettin a. mk

0|0
    0|0
    • He * .
      Come heer and teach me more english? Definitely ı thing that u are from england , so what else can be your reason to talk like you?

• Esasında bu siteye 2011den beri senin gibilerinin gelmemesi , bir şekilde diskalifiye edilmesi gerektiğini düşünmüyor değildim. Ama korkarım sizin gibi ne idüğü belirsiz bir takım insan bu sitede yer alıyor. Umarım yolunuzu bulursunuz tez vakitte

• uzatma moruk

Yükleniyor...