Arkadaşlar internetten müzik, resim indirmek yasak mı?

Ben müzik indirmek için İmes Kullanıyordum fakat sonra bi yasa söz konusu oldu internetten yasaklanıcagı gibi haberler çıktı, Şimdi İse ses seda yok, ceza gelir diye internetten müzik indirmeye de korkar oldum, yasak mı sizce bir içimi rahatlatın off offf...

Güncellemeler:
Kimiside ben indiriyorum bişey olmuyor diyor ..

0|0
1|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• İndirmek yasak değil arkadaşım paylaşımını vermek yasak.. Yani paylaşım veren sunucudan sen o şarkıyı indirdiğin de ceza görecek kişi paylaşım yapan sunucudur.. Çünkü buna ortam hazırlayan paylaşım sunucusudur..

0|0
    0|0
  • Aslında uygulaması henüz yaygınlaşmamış olsa da kanunen yasak ve cezası var...

0|0
    0|0
  • eğer 40 yılda bir şarkı indirirsen youtube den birşey olmaz fakat aralıksız hergün onlarca şey indirmeye başlarsan yetkililer ne oluyor derler . başın derde o zaman girer. ben şarkı indirmem youtube de belgesel falan izilyorum

0|0
    0|0
    • İmesh programını kullanarak indiriyorum, o zamanda bişey olur mu?

• Allah'tan korksan daha iyi olur. Üç kuruş verip cezayı geçersin ancak girdiğin kul hakkı ne olacak? Zaten müzik dinlemek caiz değil ama dinleyecekseniz de illa bair internetten indirmeden dinleyin de büyük günaha girmeyin deriz.

0|0
    0|1
    • Günah mı?

• Ben parayla satmak için kaset çıkarıyorum ama sen para vermeden bedavadan sanatçının izni olmadan alıyorsun. Sence günah olmaz mı ?

• imesh'ten müzik indirebilirsin. imesh onaylanmış bir yayımcıdır. Zaten yasak olsaydı, imesh kullanımı engellenirdi.

0|0
    0|0
  • Bişe Olmuyor Zaten Ama Bişede Olursa 7.000 TL Cezası Var. :) Telif Hakkı Nedeniyle.

0|0
    0|0
  • artık yasak ne yazıkki

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...