Almanya, Belçika, Hollanda Gezisi?

Almanya, Belçika, Hollanda gezisi yapıcam bu yaz 1 2 haftalığına 9 10 şehir felan gezicem neler alabilirim acaba orda fikirleriniz benim için önemli arkadaşlar ne kadar çok cevap olursa o kadar iyi olur benim açımdan. şimdiden cevaplarınız için teşekkür ederim

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• Öncelikle Almanya'ya gidince waffle, berliner, Türk döneri, çikolataları yemeden sakın dönme. :D

Hollanda'ya da (Amsterdam) gitmiştim orada sokaklarda tefek hediyelik eşyalar bulabilirsin ama Almanya'da o tip şeyler yok sanırsam... Eğer indirim sezonlarına denk gelirsen çok iyi. Farklı hediyelik ürünler bulabilirsin ama öyle Almanya'ya has ürünler (el işi gibi) yok, hatırlamıyorum

0|0
    0|0
    • amsterdama gezimin 2. ya da 3. günü gitmeyi düşünüyorum gönül istiyorki gözünün gördüğü herşeyi al ama bagaj sorunsalı var maalesef :D :D özellikle sucuk ve bakım ürünleride getirmeyi düşünüyorum halamlar köln de yaşıyor ve kuzenimin tavsiyelerinide göz önünde bulundurucam biraz tavsiyeniz için teşekkür ederim not alıyorum bunları bir kenara :) :)

• Lüxemburg'a iki üç kez gitmiştim. Fena sayılmaz. Köln büyüktür. Güzel şeyler bulacağını umuyorum :) iyi gezmeler ve eğlenceler :)

• inşallah :) teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Bavyera Eyaletindeki Füssen'de bulunan Şatoyu görmeni tavsiye ederim..
    Bir de Yağmurluk ve su geçirmez botunu almayi unutma yanında...

0|0
    0|0
    • Bir de Münih'ten tek tren ile geçebileceğin Salzburg'u görmeni tavsiye ederim...

• Yağmurluk sana kalsın
      Ama bot goturmezsen it gibi pişman olursun diyeyim...

• bakıcaz artık :D

Yükleniyor...