Televizyon ekranını ikiye bölen reklamlardan rahatsız oluyor musunuz ?

bugün karayip korsanlarına bakıyorum show tv de maşşalahı var ekranı ikiye bölüyor ve hesapladım 1 dakika ara ile 8 dakika boyunca o reklamlar hiç kalkmıyor bu kadar mı reklamkolik bir milletiz anlamıyorum siz de benim gibi rahatsız oluyor musunuz ?

0|0
24

En İyi Kız Görüşü

• onu gec reklamları kısalttılar sözde(!) ya yurt dısında hiç reklam sorunu yok rahat rahat tv seyredıyor ınsan

0|1
    0|0
    • türkşye farkı türkiyede prosedürler çok farklı hep kendilerini düşünürler

• almanyada rozanın dediği gibi tek reklam veriliyor ve reklamlar 10 sanıye türkiyede film saati kadar reklam koyuyorlar mubarek hıkaye hele turkcel bellona reklamları fil m gbi

• aynen öyle fransada da öyle

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• onlara inat ekranı ikiye ayırdıkalrı anda çevirmek lazım bak bi daha yapıyolar mı :D

0|1
    0|0
    • aslında bu dediğini aynı anda bütün türkiye yapsa bence hemen kaldırırlar ya reklam yapın ama bu kadar da yapmayın yahu filmden çok reklamları izliyorum

• evet birçok kişi tarafından uygulansa anlarlar heralde kanal yöneticileri yada reklam verenler yani illaki arada bu durumu idrak edebilecek biri çıkar insanalrı bu kadar sıkmaya hakları yok çünkü

Erkekler Ne Diyor 4

• maçlarda sahayı göremiyoruz tam en nemli pozisyonda sahada top yok rezillik

0|0
    0|0
    • aynen maçlarda daha kötü oluyor topu takip edemıyoruz :)

• Sözde denildiki bilmem kaç dakikadan fazla reklam olmayacak şimdi daha kötü oldu reklamlar dahada uzadı.Tamda filmin en heyecanlı yerine o reklamı koyuyorlar ya deli oluyorum:D

0|0
    0|0
  • Sayelerınde Televızyondan soğudum. Dizilerden sogutabılırseler keşke :))

0|0
    0|0
  • reklamcıları kınıyoruz!

0|0
    0|0
    • ekranın yarısını kaplıyor ya ezberledim yok sensiz olmaz muhteşem yüzyıl saba tümer filmden çok reklam kumandayı salladım televızyona enson kapadım yahu

Yükleniyor...