Şimdi ben kıro muyum?

bir kız lahmacun yemek kroluk diyo ben lahmacunu kokoreci doneri iskembeyi bayila bayila yiyiyorum kültürüm bu yemeklerimiz bunlar ben simdi kromuyum sushi yemedigim icin?

0|0
19|38

En İyi Kız Görüşü

• Ayy vala ben yazicaktim boyle bisey o kizin sorusunu kaldirilmis gorunce :) ne mantik dimi yaaa vallahi bu tarz kizlardan dolayi kendi beynimi kucumsemeye basladim basliycam az kaldi cunku ayni cinsiyeti tasimaktan utaniyorum.. babasi kro bence cunku onun gibi bir kizi yapacak spermler uretmis vucudu 😊 ne yediyse artik.. ayy allahim yarabbim neyse yaa daha konusmamaliyim daha fazla cirkinlesicem yoksa :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 38

• Her türk erkeğinin hayalisin gerçekten erkekler böyle sevgilisi yanında rahat etsin isterler. Doğal davransın kokareçi sevmeyen kız yoktur. Ama sevgili yanındayken iğreenç , ıykkk diyen kız krodur bana göre. Böyle devam etsen kardeşim gurur duydum :D

1|0
    0|0
    • Tesekkur ettim :D sevgilim olsa kokorecciye goturse mutlu olurum ben beni seviyo ki samimi buluyo ki boyle goturuyo bu yerlere :D

• Düşüncene hayran kaldım ya sen ne iyi niyetli bişeysin böyle :)

• Tesekkur ettim :)

• Bende kültürüme dair şeyler yaptığımda kroluk olarak algılanıyor bazıları tarafından.. Kroluk yozlaşmanın olduğu yerde başlar..

1|1
    0|0
    • Aynen :)

• O yüzden kıroluk doğu veya batı algısı ile alakalı değil demektir.. Modern kırolar kaynıyor yozlaşmış ülkemizde..

• gayet hayalimdeki kız profili

1|0
    0|0
    • Gercekten?

• Doya doya kokoreç yemem ve yedirmem lazım. Iyy ben yemem lafını pek hazetmiyorum. O yuzden evet gerçekten.

• Hahah tesekkurleer :D

• eğer bunu kültürümüz falan filan diye kabulleniyorsan kıro değilsen bile olma ihtimalin yüksek üzgünüm. Kültürümüz diye tarif ettiğimiz çok berbat şeyler var bunların hepsini kabul edemeyiz tayland da da köpek yiyorlar şimdi şöyle bir kıyaslama yap taylandlı gelip sana köpek yemek benim kültürüm dese övüne övüne anlatsa tatmin olurmasın olmazsın bu da böyle işte. işkemde , tuzlama , kokoreç bunlar hayvanın işkembesinden yapılıyor yani pokunun biriktiği yerden , kokoreç keza hayvanın pokunun geçtiği yerden yapılıyor. hee ben pohh yemeyi severim diyorsan saygı duyarım ayrı dava. Ben zaten anlamıyorum bizim toplumu ulan domuz neden yenmiyor diye sorarsın pis hayvan der. Gider hayvanın pokluğunu yer afiyetle bir de çıkıp öve öve anlatır. Çok ikiyüzlü toplumuz her konuda bakma.

0|0
    0|0
    • Bokunu yemiyosuz yalniz o saatlerce temizleniyo tertemiz oluyo

• abisi sen o yollara giderken biz dönüyoduk sen bunları 13 yaşındaki çocuklara anlat :) o videoyu yayan benim zaten. sıktın artık ufaklık hadi sana bol şans

• Tamam o konuda hakli olabilirsin ama tadini seviyorum ben :(

• Ne krosu allah aşkına :) bırakın bu ayaklarını ne ara bu kadar kültürümüzü dışlayanlar çıktı ya la yediğin fast food amerikanın getirdiği birşey anca amerika özentisi oluyorsunuz, boş laflar ablacım bak işine ya, bizim millet hep böyledir elindekinin kıymetini bilmez, Anca gider Amerikan özentisi olur

1|0
    0|0
  • Hayır degilsin

1|0
    0|0
  • Sen süpersin bu tadı bilmeyenler yemeyenler hayatta zevk almamış demektir:)

1|0
    0|0
  • onu diyen kompleksli

1|0
    0|0
  • Onu soyleyen kisi arkadasin kro gormemis gayet normal lahmacun yenmezmi ben yemeyenleri anlamiyorum :)

1|0
    0|0
    • Bazilarina dokunur yemez cok iyi anlarim ama itici bulanlari anlamam

• Peki :)

• bir eigini alirim artik ozaman :)

• Ne yiyecekmişsin? Hayır benim bu tip arkadaşım olsun döver kovarım ne l*n bu kendi kültürel yememizi içmemizi kroluk ilan etmek

1|0
    0|0
    • Yok o kadar da degil sevmeyebilir de bize karismasin

• Gel evlenelim #D

1|0
    0|0
    • Hahaha erkekler tepki verir sanmistim :D

• ye tabi kro diyene çakam

1|0
    0|0
  • hezeyandan başka bir şey değildir yaptığı..

ülkemiz insanın kapıldığı aşağılık kompleksinin ve can sıkıntısının ne boyutta olduğu ve ne gibi saçmalıklar doğurduğu hususunda açık bir fikir vermiştir o arkadaş..

1|0
    0|0
    • Kim bilir daha neyimizle ezicekler neyimizle dalga gecicekler

• Canım lahmacun çekti şimdi

1|0
    0|0
  • Öyle görüyorlar ama sen boş ver onları. Herkesin damak zevki başkadır. Kim karışabilir sana.

1|0
    0|0
  • yemeye devam ne derlerse desinler

1|0
    0|0
  • gel sana bir kelle kırdırayım hayvan senii :D

1|0
    0|0
  • Helal sana kiz evlenekmi?

1|0
    0|0
  • sen aynı kişi olmayasın mı :D

1|0
    0|0
  • saydiklarinin hepsi güzel de kokoreç hariç :D bırak onları biz anadolu çocuğuyuz

1|0
    0|0
  • Hayır tabiki değilsin..
    Canımız, kanımız, bacımızsın.. :)

1|0
    0|0
  • O sushi mi yiyordu? oda bunlari yiyiyor.

1|0
    0|0
    • Eminim yiyiyodur burada da kiroluk diyo

• yok sen kıro değilsin o züppe olduğu için ne olduğunu unutmuş. sen halis mulis Türk kızısın

1|0
    0|0
  • tam benlikmişsin ya:D

1|0
    0|0
  • Kıro değilsin, ama neden gizliden paylaşıyorsun bunu? sanki utanılacak bişy yapıyormuşsun gibi duruyor..

Bu linke de bakarsan anlayacaksın...
    www.kizlarsoruyor.com/.../a25595-turk-yemekleri-kiro-isi-mi

0|0
    0|0
  • bunu az önce ki kıza söledidim gayet normalsın yavrum onlar gerizikalı

1|0
    0|0
  • o kızın beyni vücutu terketmiş boşver sen

1|0
    0|0
  • Alakasi yok o gerizekali boşver :)

1|0
    0|0
  • Kürtmüsün l*n doğru söyle

1|0
    0|0
  • Ne alakala

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 18

• Uuuu bayılırım ben bunlara ama yaaaa canım cekti olsa da yesek ııımh kokorec kokusu burnuma geldi.. kıııız bunları yiyen kıro oldugunu kim soyledi sana. babam der ki "Agızlarının tadını bilseler burunlarının bokunu yerlerdi" :))))

1|0
    0|0
  • Kıroluk ise bu en ala kıroyum, ohh

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
    • Valla bence yememek kıroluk ayyy canım nasıl kokorec cekti anlatamam

• o soruyu soran lahmacun falan yemiyorsa bende yağmur değilim. bunlar hep entelleşme çabaları valla. ye canım işte ne güzel :D

• Yiyiyodur bayila bayila :D

• bunu diyenin beyni yıkanmış belli ki ne alaka istediğini yersin ki ben de bayılırım lahmacuna

1|0
    0|0
  • ayran iç kendine gelirsin

1|1
    0|0
  • kırosun :s

1|0
    0|1
  • bak sen :D krolukmuş ben yerim

1|0
    0|0
  • ne alaka kro ya ben her seyi yerim işkembe lahmacun vs vs her seyi hiçte cekinmem erkekler yerken oluyoda biz yiyince mi olmuo agzını tadını bilen yer off limonlu maydonoz dometes lutfen birazlahmacun verin :)

1|0
    0|0
    • Yollayalim :D atarlandim aksam aksam :D

• Ayni soruyu yine sordun git artik.

1|0
    0|0
    • Hayir ilk defa soruyorum baskasi sorduysa bilmiyorum

• Kroyuz o zaman sdfgj 😂

1|0
    0|0
  • Sen normalsın kız kendini premses sanıyor ergen iste nabcan

1|0
    0|0
  • Yav konusmasin bos bos medenilescez diye mide spazmi gecircek gerizekalilar.

1|0
    0|0
  • kro değilsin ağzının tadını biliyorsun :)

1|0
    0|0
  • Can boğazdan gelir. Ye gitsin.

1|1
    0|0
  • Ne istiyosan ye , krolukla ilgisi yok. Ben lahmacunda yerim Sushide yerim.

1|0
    0|0
  • Değilsin bacım takma sen onu

1|0
    0|0
    • Normal bir sekilde yedikten sonra kime ne ki :)

• O zaman hepimiz kiroyuz. Yasasin kirolar :D

1|0
    0|0
  • Ne alaka krolukla😂 bende severim

0|0
    0|0
Yükleniyor...