Grinin Elli Tonu yorumları nasıl?

Grinin elli tonu okuyanlar kitapla ilgili düşünceleriniz neler? sizce gösterilen ilgiyi hak eden bir kitap mı? :) bana sorarsanızz çok hoşşşşş :D

Güncellemeler:
okuyun :)

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• bence okuduktan sonra iclerindeki köleyi kesfeden kadınlar cogaldı. İtaat hissinin büyüsünü kizlar soruyordaki tüm yazılarımda aktardım kadınlar icin. ama elin oglu bir best seller vasat kitap yazdı ve tüm türk kadınlarının icindeki submissive'i ortaya cıkardı. Kitap bence kötü ama etkisi güzel:)

1|0
    0|0
  • bir bdsm öyküsü aslında...kadınların icindeki egoyu söndürüp , içlerindeki itaatkarı farketmelerini saglamaları adına güzel:) okuyup da köle olmak isteyen kadından gecilmiyor ortalık şu sıralar

0|0
    0|0
    • evet öyle ama bence kitabı okuduktan sonra ortaya çıkanların çoğu macera arayışına girmiş kadınlar

• Bir ara ben de okuyacağım

Çok satanlar listesinde

0|0
    1|0
  • tabi ayıp ettin hemen:)

0|0
    0|0
  • okumadım ama kesin güzeldir:)

0|0
    0|0
  • kimin kitabı o?

0|0
    0|0
  • çok güzel bir kitap kesinlikle

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• İlk gördüğümde alıp almamakta tereddüt etmiştim. Grinin Elli Tonu ve kapağında bir kravat, anlam verememiştim ama iyikide almışım diyorum. Başlarda aşk kitabı sanmıştım, olaylar farklılaşınca iyice sarmıştı ve ilerledikçe elimden düşürmedim.

0|1
    0|0
  • çok farklı bir kitap. Grey'e kızsam mı sevsem mi acısam mı bilemedim. ama kesinlikle okunması gereken bir kitap bence :D

0|0
    0|0
  • açıkçası daha fazla şey bekliyordum ben. ama kesinlikle kötü değil.

0|0
    0|0
  • İnanılmaz konuşuluyor. En yakın zamanda almayı düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • elimdekini bitirip ona baslayacagım. cok konusuluyor merak ettim ben de.

0|0
    0|0
  • aldım, henuz okuyamadım. okuduğumda yorumlarımı belirtirm :)

0|0
    0|0
  • Bu kitap çok soruldu burada ama okumadım.

0|0
    0|1
Yükleniyor...